MONATIK World Tour- LOVE IT Rhythm

18 жовтня 2019, Пт. 22:00
Indigo at The O2 Лондон, The O2, Peninsula Square E3 3
від 1900 грн.
від 1900 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт MONATIK?

1. Відвідати столицю міжнародного лідера і заспівати в унісон з MONATIK superstar.
2. Лондон - магніт для талантів, завжди збирає найкращих, найяскравіших, найстильніших! Стань одним з і забери з собою круті емоції.
3. Тут дві ночі ніколи не будуть однаковими! Відвідавши концерт ти захочеш повернутися знову.

MONATIK - співак і автор пісень. Переможець в номінаціях "Кращий виконавець", "Кращий кліп" і "Хіт року" на престижних музичних преміях України, країнах СНД і Балтії. Стадіонне шоу MONATIK "LOVE IT Ритм" стало самою знаковою подією в українській музичній індустрії за останнє десятиліття. Більше 60 тисяч людей відвідало подію. Трансляція наймасштабнішого шоу країни здійснювалася на телеканалі "1 + 1".

Варто зазначити, що попередня концертна програма "Vitamin D", презентація якої відбулася в жовтні 2017 року київському Палаці спорту, визнана "Кращим концертним шоу" за версією професійної музичної премії YUNA, а також телевізійною премією "Телетріумф".

Після стадіонного шоу, масштабного світового турне і неймовірного успіху третього сольного альбому артиста, музичні критики визнали MONATIK "поп-королем" української сцени. Що не дивно, адже хіти “LOVE IT ритм”, "То, от чего без ума", "Vitamin D", "Кружит", “Каждый раз”, "Мокрая" не покидають лідируючі позиції в музичних чартах на території України, Європи і країнах СНД. А альбом "Звучит" названий "Кращим альбомом" за версією музичної професійної премії YUNA, а "LOVE IT ритм" з першого дня

Крім сольних синглів, артист постійно радує своїх шанувальників творчими колабораціями з такими артистами, як Надя Дорофєєва, alyona alyona, Анна Седокова, LOBODA, Віра Брежнєва, L`One, Quest Pistols Show і іншими.

Під час проведення міжнародного конкурсу "Євробачення 2017" саме MONATIK був удостоєний честі стати запрошеним артистом, який відкриває конкурс. Хіт "Spinning" з першого ж дня став трендом на YouTube, а виступ MONATIK - одним з найбільш обговорюваних подій міжнародного конкурсу серед фанів і європейських ЗМІ.

Ставши тренером у проекті "Голос. Діти" MONATIK постав перед глядачем, як наставник, який привів до перемоги свою підопічну, саме завдяки своєму оригінальному прочитання відомих музичних хітів. Після чого MONATIK став тренером "Голос країни 9".

Зі своєю концертною програмою артист відвідав усі куточки України. Фірмову музично-танцювальну терапію від MONATIK почули в Америці, Німеччині, Італії, Швейцарії, Казахстані, Польщі, Білорусі, Еміратах, Іспанії та Франції, де артиста вже давно чекали фани.

Тур MONATIK в США і Канаді став справжньою подією для шанувальників артиста. Зі своєю концертною програмою MONATIK відвідав 7 міст, в кожному з яких був оголошений SOLD OUT задовго до початку концерту.

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Ludovico Einaudi 22 вересня 20:00, Вт Ludovico Einaudi Київ, Палац Україна від 998 грн. Ludovico Einaudi Вже не хочу 22 вересня Ludovico Einaudi Палац Україна Придбати