9 березня 2020, Пн. 19:00
від 450 грн.
від 450 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

MONATIK у Одесі! 09 березня 2020 року на сцені Одеського театру музкомедії відбудеться грандіозний концерт співака, музиканта, танцюриста і просто улюбленця публіки MONATIK!

Чому варто відвідати концерт MONATIK?

1. Він – переможець у номінаціях "Найкращий виконавець", "Найкращий кліп", "Прорив року" та "Найкраще концертне шоу" престижних премій України та країн СНД.
2. Легкі танцювальні ритми та душевні тексти його пісень не залишать байдужим!
3. Наживо насолодитися талантом мультиартиста, який привів до перемоги вихованицю на проекті "Голос. Діти".

Беззаперечна популярність

MONATIK неодноразово названий критиками "творцем нової ери поп-музики" і навіть "трендсетером танцювальної музики". Популярність його хітів не дивує! Варто відвідати шоу мультиартиста, щоб більше ніколи не шукати відповіді на запитання "чи варто сходити?", а полюбити його, одного разу і назавжди, всією душею!

Музично-танцювальна терапія

Легкі ритми хітів MONATIK, від яких тіло немов оживає й танцює, покращують настрій, змушують серце битися швидше, наповнюють радістю. Тексти його пісень щирі, а описані в них почуття зрозумілі всім без винятку. Фірмову музичну терапію отримали шанувальники артиста не тільки в Україні, але й у багатьох інших країнах: Німеччина, Іспанія, Франція, Казахстан і США, де на афішах з'являлася позначка "SOLD OUT" задовго до концерта!

Приходьте на концерт феномена української поп-музики! Приходьте отримати порцію музично-танцювальної терапії від MONATIK! Зробіть чудовий подарунок собі та своїм близьким на свято 8 березня. Адже весна – це час зарядитися позитивною енергією, енергією любові, енергією танцю!

Квитки можна придбати на сайті concert.ua!

Артисти