Monatik 23 серпня. Superdry Party

23 серпня 2018, Чт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Monatik?

1. Зустріч з найбільш трендовим співаком країни Monatik
2. Яскрава танцювальна вечірка 18+
3. Чіткі ритми, під які можна протанцювати всю літню ніч

Одеса, 23 серпня і суперкрута вечірка з Monatik.

Літо слід проводити з крутою музикою! А в клубі Ibiza знають, що молодий харизматичний і неймовірно талановитий співак якнайкраще підходить на роль вашого провідника до світу літніх розваг і нічних танців до упаду.

Переможець і багаторазовий номінант престижних музичних премій YUNA, M1 Music Awards за кращий кліп, альбом, танцювальний трек і в категорії «Прорив року». Постійний учасник рейтингових телепередач. І просто неймовірно талановитий і продуктивний співак і композитор, на рахунку якого чимало неймовірних пісень. MONATIK - це не просто класна музика, а справжній вірус! Яскраві, пристрасні виступи, емоційне виконання вже давно заразили половину населення країни.

Залишитися осторонь вам просто не вдасться! Поспішайте на одну з найяскравіших вечірок цього літа!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати