Monatik 23 серпня. Superdry Party

23 серпня 2018, Чт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Monatik?

1. Зустріч з найбільш трендовим співаком країни Monatik
2. Яскрава танцювальна вечірка 18+
3. Чіткі ритми, під які можна протанцювати всю літню ніч

Одеса, 23 серпня і суперкрута вечірка з Monatik.

Літо слід проводити з крутою музикою! А в клубі Ibiza знають, що молодий харизматичний і неймовірно талановитий співак якнайкраще підходить на роль вашого провідника до світу літніх розваг і нічних танців до упаду.

Переможець і багаторазовий номінант престижних музичних премій YUNA, M1 Music Awards за кращий кліп, альбом, танцювальний трек і в категорії «Прорив року». Постійний учасник рейтингових телепередач. І просто неймовірно талановитий і продуктивний співак і композитор, на рахунку якого чимало неймовірних пісень. MONATIK - це не просто класна музика, а справжній вірус! Яскраві, пристрасні виступи, емоційне виконання вже давно заразили половину населення країни.

Залишитися осторонь вам просто не вдасться! Поспішайте на одну з найяскравіших вечірок цього літа!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Подорожчання о 17:00 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Ваня Якимов. Вірші про кохання 15 лютого 20:00, Пт Ваня Якимов. Вірші про кохання Київ, Будинок архітектора від 225 грн. Ваня Якимов. Вірші про кохання Вже не хочу 15 лютого Ваня Якимов. Вірші про кохання Будинок архітектора Придбати