Monatik 23 серпня. Superdry Party

23 серпня 2018, Чт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Monatik?

1. Зустріч з найбільш трендовим співаком країни Monatik
2. Яскрава танцювальна вечірка 18+
3. Чіткі ритми, під які можна протанцювати всю літню ніч

Одеса, 23 серпня і суперкрута вечірка з Monatik.

Літо слід проводити з крутою музикою! А в клубі Ibiza знають, що молодий харизматичний і неймовірно талановитий співак якнайкраще підходить на роль вашого провідника до світу літніх розваг і нічних танців до упаду.

Переможець і багаторазовий номінант престижних музичних премій YUNA, M1 Music Awards за кращий кліп, альбом, танцювальний трек і в категорії «Прорив року». Постійний учасник рейтингових телепередач. І просто неймовірно талановитий і продуктивний співак і композитор, на рахунку якого чимало неймовірних пісень. MONATIK - це не просто класна музика, а справжній вірус! Яскраві, пристрасні виступи, емоційне виконання вже давно заразили половину населення країни.

Залишитися осторонь вам просто не вдасться! Поспішайте на одну з найяскравіших вечірок цього літа!

Схожі події

Enrique Iglesias Enrique Iglesias 2 Події Enrique Iglesias 30.09 - 30.09.2018 Till Lindemann 01 грудня 20:00, Сб Till Lindemann ATLAS, Київ від 1550 грн. Till Lindemann Вже не хочу 01 грудня Till Lindemann ATLAS Придбати TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR 30 січня 19:00, Ср TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту, Київ від 1090 грн. TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Вже не хочу 30 січня TWENTY ONE PILOTS - THE BANDITO TOUR Палац Спорту Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати