24-pay-mark Created with Sketch.

MONATIK

25 вересня 2022, нд. 20:00
Music Club B17 Познань, Bułgarska 17, 60-381
від 194.44 PLN
від 194.44 PLN

Галерея

Про подiю

MONATIK у Познані! 25 вересня MONATIK дасть великий концерт у м. Познань

MONATIK дасть великий концерт у Познані

З перших днів війни MONATIK займається активною волонтерською й просвітницькою діяльністю. У європейському турі він збирає кошти для ЗСУ та мирних громадян України, ділиться зі всім світом нашими хвилюваннями та підтримує кожного українця своєю музикою й чуттєвими текстами, змушуючи не здаватися і продовжувати боротьбу.

Його новий альбом “ART Оборона” – це про силу музики й слова MONATIK, які здатні наповнити та морально підтримати. В них кожен може знайти опору і мотивацію, а на живому виступі цей обмін відбувається з миттєвою швидкістю.

Приходьте з близькими вами людьми та приводьте нових друзів. “ART Оборона” наділить вас силами й подарує відчуття, яких зараз так всім нам не вистачає.

Де придбати квитки на концерт MONATIK у Познані?

Квитки на концерт MONATIK у Познані доступні онлайн на сайті Concert.ua.

Організатор - Virus Music

Дітям до 10 років (включно) вхід із дорослим безкоштовний.
Дітям до 6 років, на жаль, вхід заборонено.

Артисти

Інші дати

Схожі події

Світла класика при свічках 07 грудня 19:00, ср Світла класика при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 07 грудня Світла класика при свічках Будинок архітектора Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати The Unsleeping. Великий сольний концерт 11 грудня 18:00, нд The Unsleeping. Великий сольний концерт Київ, Bel etage від 400 грн. The Unsleeping. Великий сольний концерт Вже не хочу 11 грудня The Unsleeping. Великий сольний концерт Bel etage Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати