24-pay-mark Created with Sketch.
Подію скасовано

MONATIK

29 вересня 2022, чт. 20:00
First Mir Рига, Andrejostas iela 5k-3, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1050
від 36.20 EUR
від 36.20 EUR

Галерея

Про подiю

MONATIK у Ризі! У межах європейського туру MONATIK виступить у м. Рига.

Живий виступ MONATIK у Ризі

MONATIK з перших же днів війни в Україні займається активною волонтерською й просвітницькою діяльністю. Артист також продовжує виступати і організовує гастрольну діяльність в Європі. У своєму турі він збирає кошти для ЗСУ та мирних громадян України, а також розповідає всьому світу про те, що у нас відбувається, ділиться нашими спільними переживаннями.

В межах європейського туру MONATIK представить нові пісні із альбому “ART Оборона” про те, що нас хвилює зараз, а також виконає свої легендарні пісні, що для мільйонів людей стали саундтреками вільного життя та асоціюються зі справжнім щастям.

Приходьте з близькими вами людьми та приводьте нових друзів. “ART Оборона” наділить вас силами й подарує нові позитивні емоції й почуття.

Де придбати квитки на концерт MONATIK у Ризі?

Квитки на концерт MONATIK у Ризі ви можете придбати онлайн на сайті Concert.ua.

Організатор - Virus Music

Дітям до 10 років (включно) вхід із дорослим безкоштовний.
Дітям до 6 років, на жаль, вхід заборонено.

Артисти

Схожі події

Світла класика при свічках 07 грудня 19:00, ср Світла класика при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 07 грудня Світла класика при свічках Будинок архітектора Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати The Unsleeping. Великий сольний концерт 11 грудня 18:00, нд The Unsleeping. Великий сольний концерт Київ, Bel etage від 400 грн. The Unsleeping. Великий сольний концерт Вже не хочу 11 грудня The Unsleeping. Великий сольний концерт Bel etage Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати