MONATIK

29 травня 2021, Сб. 20:00
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:
Концерт перенесено на 29.05.2021

Повернення можливе в Особистому кабінеті лише 26-29.05.2020. Детально як оформити повернення тут


MONATIK у Вінниці! 29 травня 2021 року на Центральному міському стадіоні відбудеться грандіозний концерт співака, музиканта, танцюриста і просто улюбленця публіки MONATIK!

Чому варто відвідати концерт MONATIK?

  1. Він - переможець у номінаціях "Кращий виконавець", "Кращий кліп", "Прорив року" і "Краще концертне шоу" престижних премій України і країн СНД.
  2. Легкі танцювальні ритми і душевні тексти його пісень не залишать байдужим!
  3. Наживо насолодитися талантом мультиартіста, чиє оригінальне прочитання відомих хітів у проекті "Голос. Діти", призвело до перемоги його маленької підопічної.

Безперечна популярність MONATIK

MONATIK неодноразово названий критиками "творцем нової ери поп-музики" і навіть "трендсеттером танцювальної музики". Популярність його хітів зовсім не дивна! Варто відвідати шоу цього мультиартиста, щоб більше ніколи не шукати відповіді на запитання "чи варто сходити?", і полюбити його один раз і назавжди всією душею!

Музично-танцювальна терапія на концерті MONATIK

Легкі ритми хітів MONATIK, від яких тіло немов оживає і танцює, підвищують настрій, змушують серце битися швидше, наповнюють радістю. Тексти його пісень щирі, а описані в них почуття зрозумілі всім без винятку. Фірмову музичну терапію отримали шанувальники артиста не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах: Німеччина, Іспанія, Франція, Казахстан і навіть США, де на афішах з'являлася позначка "SOLD OUT" задовго до концерту!

Приходьте на концерт феномена української поп-музики! Приходьте отримати порцію музично-танцювальної терапії від MONATIK!