Заборонені монологи V...

від 90 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Заборонені монологи V...» у Чернівцях. 1 квітня в Театрі ім. О. Кобилянської відбудеться надпопулярна вистава «Заборонені монологи V...»

Чому варто піти на виставу «Заборонені монологи V...»?

1. Побачити гучну виставу, що збирає аншлаги у світі.
2. Доєднатися до сучасної арт-течії.
3. Усвідомити актуальність твору, який розповідає про… орган, що несподівано заговорив.

«Заборонені монологи V...» – захоплива вистава у Чернівцях

1 квітня запрошуємо вас в Театр ім. О. Кобилянської на неймовірно популярну виставу «Заборонені монологи V...». Ексцентричний твір, що не залишає байдужих, – must have для кожної сучасної людини. Тож не залишайтеся осторонь та долучайтеся до вивчення актуального мистецтва!

«Заборонені монологи V...»: п’єса, що не має аналогів

Не стане перебільшенням твердження про те, що п’єса «Заборонені монологи V...» є унікальною і раніше театральна сцена не знала подібних вистав. Впевнені: вас також не залишить байдужими авторська версія режисера Джуліано ді Капуа.
В основі неймовірної історії відомого кожному органу – сотні інтерв’ю, що зазнали творчого перевтілення. І головна «фішка» твору – це відкритість проблематики, що для більшості жінок є незручною й не надто обговорюваною.
Режисер здивував абсолютно невульгарним мистецьким баченням «закритої» теми і здатністю подати нетривіальні «Монологи…» без використання зайвого фемінізму й банальних речей.
Світові прем’єри представили видатні актори В. Райдер, І. Дапкунайте, С. Хайек, Г. Клоз, В. Голдберг, С. Сарадон. Тож – геть сором’язливість!

Де купити квитки на виставу «Заборонені монологи V...»?

Обирайте зручні місця та замовляйте квитки на виставу «Заборонені монологи V...» у Театрі ім. О. Кобилянської в Чернівцях на сайті Concert.ua. Поспішайте: подія дійсно варта уваги!

Інші дати

Заборонені монологи V...

31 березня 2020 19:00

Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр, Ужгород

Перейти до опису
від 90 грн.