Подію перенесено

Morcheeba

14 липня 2020, Вт. 20:00
HC Hall Київ, пр Визволителів 1, Київ
від 899 грн.
від 899 грн.

Галерея

Morcheeba у Києві - фото №1 Morcheeba у Києві
Morcheeba у Києві - фото №2 Morcheeba у Києві афіша
Morcheeba у Києві - фото №3 Morcheeba у Києві квитки
Morcheeba у Києві - фото №4 Morcheeba у Києві на concert.ua

Про подiю

Звернення організатора

Друзі, на жаль, концерт Morcheeba, запланований на 14 липня 2020, не відбудеться через обмеження на проведення масових заходів.

Найближчим часом ми оголосимо нову дату проведення концерту, не перемикайтеся ;)
Дякуємо вам за довіру і терпіння.

Будь ласка, зверніть увагу:
Концерт перенесено Нова дата наразі узгоджується організатором.

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Офіційна сторінка Facebook: https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/
Email: [email protected]
Також можливий обмін квитків на інші події організатора. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/HappyMusicGroup/photos/a....

Morcheeba їде до Києва з великим сольним концертом

Одним з найпопулярніших музичних напрямків 90-х у Великобританії був тріп-хоп.

Саме в 1995 році зійшла одна з зірок цього жанру, яка яскраво горить до сих пір - група Morcheeba. Скай Едвардс та Росс Годфрі їдуть до Києва, щоб зіграти свій найкращий матеріал і знайти нових шанувальників своєї творчості.

14 липня, HC Hall.

На сцені Morcheeba ось уже двадцять п'ять років. За цей час м'який голос Скай Едвардс став одним із найбільш упізнаваних в сучасній музиці. Група випустила дев'ять студійних альбомів, отримала безліч золотих і платинових сертифікатів продажів у багатьох країнах.

І, звичайно, хіти. Хіти, яких Morcheeba склали чимало. Rome Was not Built in a Day, Tape Loop, Trigger Hippie, Let Me See і ще з десяток пісень, які підкорили британський сингловий чарт і які слухають досі.

Що ж виділяє Morcheeba серед інших подібних колективів дев'яностих, на кшталт Portishead або Massive Attack?

Відповідь проста - вони робили і продовжують робити найтепліший варіант тріп-хопу, який можна уявити. Трошки сумний, трошки меланхолійний, але в цілому - світлий і життєствердний.

Їх крайній, дев'ятий альбом Blaze Away, який вийшов в 2018-му році - тому підтвердження. Його радо прийняли слухачі по всій Європі, а особливо - у Швейцарії та Франції. Більш того, їх французький тур на цей березень вже майже розпроданий, як і більшість інших дат на 2020 й.

Ці факти можуть означати тільки одне - не дивлячись на тренди, музику Morcheeba пам'ятають і люблять. І хочуть чути живцем на сцені як можна частіше.

Українські меломани - одні з найпалкіших шанувальників Едвардс і Годфрі, так що можна не сумніватися - зал буде забитий повністю. Тому радимо не затягувати з квитками.


Ви можете купити квитки на Morcheeba на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Артисти