14 липня 2020, Вт. 20:00
HC Hall Київ, пр Визволителів 1, Київ
від 899 грн.
від 899 грн.
Обрати квиток

Галерея

Morcheeba у Києві - фото №1 Morcheeba у Києві
Morcheeba у Києві - фото №2 Morcheeba у Києві афіша
Morcheeba у Києві - фото №3 Morcheeba у Києві квитки
Morcheeba у Києві - фото №4 Morcheeba у Києві на concert.ua

Про подiю

Morcheeba їде до Києва з великим сольним концертом

Одним з найпопулярніших музичних напрямків 90-х у Великобританії був тріп-хоп.

Саме в 1995 році зійшла одна з зірок цього жанру, яка яскраво горить до сих пір - група Morcheeba. Скай Едвардс та Росс Годфрі їдуть до Києва, щоб зіграти свій найкращий матеріал і знайти нових шанувальників своєї творчості.

14 липня, HC Hall.

На сцені Morcheeba ось уже двадцять п'ять років. За цей час м'який голос Скай Едвардс став одним із найбільш упізнаваних в сучасній музиці. Група випустила дев'ять студійних альбомів, отримала безліч золотих і платинових сертифікатів продажів у багатьох країнах.

І, звичайно, хіти. Хіти, яких Morcheeba склали чимало. Rome Was not Built in a Day, Tape Loop, Trigger Hippie, Let Me See і ще з десяток пісень, які підкорили британський сингловий чарт і які слухають досі.

Що ж виділяє Morcheeba серед інших подібних колективів дев'яностих, на кшталт Portishead або Massive Attack?

Відповідь проста - вони робили і продовжують робити найтепліший варіант тріп-хопу, який можна уявити. Трошки сумний, трошки меланхолійний, але в цілому - світлий і життєствердний.

Їх крайній, дев'ятий альбом Blaze Away, який вийшов в 2018-му році - тому підтвердження. Його радо прийняли слухачі по всій Європі, а особливо - у Швейцарії та Франції. Більш того, їх французький тур на цей березень вже майже розпроданий, як і більшість інших дат на 2020 й.

Ці факти можуть означати тільки одне - не дивлячись на тренди, музику Morcheeba пам'ятають і люблять. І хочуть чути живцем на сцені як можна частіше.

Українські меломани - одні з найпалкіших шанувальників Едвардс і Годфрі, так що можна не сумніватися - зал буде забитий повністю. Тому радимо не затягувати з квитками.


Ви можете купити квитки на Morcheeba на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).