Море ... Ніч ... Свічки ...

28 жовтня 2018, Нд. 15:00
від 210 грн.
від 210 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Море ... Ніч ... Свічки ..."?

1. Історія про фундаментальні закони світобудови.
2. Якщо ви хочете подивитися не легковажну розважальну комедію, а глибокий, психологічний спектакль.
3. Розібратися зі своїм бурхливим морем.

Коли людина йде назустріч спокусам? Коли розлучається з категоріями вічними. Тоді його море стає неспокійним, і утриматися на його хвилях - те саме, що циркова еквілібристика.

Ноаха Грінвальда в свою безодню затягло життя у великому місті. Як протистояти стільком спокусам, що оточують? І чи можна змінити своє минуле, щоб з головою пірнути в це велике і розбурхане море життя? Трагічний розлад, коли доводиться вибирати між пристрастю і боргом, свавіллям і законом, знайомий багатьом. І для боротьби з хвилями стихії потрібно викорінити свою малодушність, страхи і гордість.

Чи легко це? Зовсім ні. Постановка відрізняється тим, що в ній - розмова про головне, але без єдино правильних відповідей і моралізаторства. Спектакль поставлений за п'єсою "Це велике море" ізраїльського драматурга Йосефа Бар-Йосефа. Його твір вийшов в 2001 році, а вже через 2 роки відбулася прем'єра в Театрі на лівому березі (постановка Едуарда Митницького). Вистава йде 1 годину 50 хвилин.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати