9 липня 2019, Вт. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Морфій»?

1. Неординарні музичні рішення й емоційна сценографія нікого не залишать байдужим.
2. Вистава відкриє глядачеві нові грані яскравої особистості Михайла Булгакова.
3. Після перегляду незвичайної роботи вам обов'язково захочеться поділитися емоціями та враженнями з друзями і знайомими.

Театр «Актор» представляє виставу «Морфій». Суперечливі думки, яскраві емоції: це варто пережити.

У своїх «Записках земського лікаря» Булгаков описав різні стани людської свідомості: сон і марення, подвійне і потрійне видіння, роздвоєння психіки, кому. Людині, яка пережила операції та хвороби, зазнала контузії чи піддалась дії наркотиків, це добре знайоме.

Літо 1917 року – переломний період у житті Михайла Булгакова. Хворий на дифтерит лікар намагається піти від болю, вдаючись до морфію. Рятує Булгакова дружина, яка поступово зменшує дозу наркотику.

Розповідь «Морфій» малює нам двох людей, що знаходяться по різні боки хвороби. Автор розкриває своє бачення дива народження і таїнства смерті, визначаючи «нейтральну смугу» в психіці людини.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Біла акація 27 липня 18:30, Сб Біла акація Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Біла акація Вже не хочу 27 липня Біла акація Театр музкомедії Придбати Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати