Морфій

23 вересня 2019, Пн. 19:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Морфій»?

1. Неординарні музичні рішення й емоційна сценографія нікого не залишать байдужим.
2. Вистава відкриє глядачеві нові грані яскравої особистості Михайла Булгакова.
3. Після перегляду незвичайної роботи вам обов'язково захочеться поділитися емоціями та враженнями з друзями і знайомими.

Театр «Актор» представляє виставу «Морфій». Суперечливі думки, яскраві емоції: це варто пережити.

У своїх «Записках земського лікаря» Булгаков описав різні стани людської свідомості: сон і марення, подвійне і потрійне видіння, роздвоєння психіки, кому. Людині, яка пережила операції та хвороби, зазнала контузії чи піддалась дії наркотиків, це добре знайоме.

Літо 1917 року – переломний період у житті Михайла Булгакова. Хворий на дифтерит лікар намагається піти від болю, вдаючись до морфію. Рятує Булгакова дружина, яка поступово зменшує дозу наркотику.

Розповідь «Морфій» малює нам двох людей, що знаходяться по різні боки хвороби. Автор розкриває своє бачення дива народження і таїнства смерті, визначаючи «нейтральну смугу» в психіці людини.

Чекаємо на вас!

Схожі події

Віденська Кава 18 жовтня 18:00, Пт Віденська Кава Луцьк, Волинський музично-драматичний театр від 80 грн. Віденська Кава Вже не хочу 18 жовтня Віденська Кава Волинський музично-драматичний театр Придбати Ballet Open Space Ballet Open Space 3 Події Ballet Open Space 17.10 - 19.10.2019 Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш 29 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 29 жовтня Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати VLAD. Історія кохання 22 жовтня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 22 жовтня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії Придбати