Морфій

16 лютого 2020, Нд. 20:00
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Морфій у Києві! Чекаємо вас 2020-02-16 о 20:00 на майданчику Театр Актор, Київ.
Ви можете купити квитки на Морфій на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).



Чому варто піти на виставу «Морфій»?

1. Неординарні музичні рішення й емоційна сценографія нікого не залишать байдужим.
2. Вистава відкриє глядачеві нові грані яскравої особистості Михайла Булгакова.
3. Після перегляду незвичайної роботи вам обов'язково захочеться поділитися емоціями та враженнями з друзями і знайомими.

Театр «Актор» представляє виставу «Морфій». Суперечливі думки, яскраві емоції: це варто пережити.

У своїх «Записках земського лікаря» Булгаков описав різні стани людської свідомості: сон і марення, подвійне і потрійне видіння, роздвоєння психіки, кому. Людині, яка пережила операції та хвороби, зазнала контузії чи піддалась дії наркотиків, це добре знайоме.

Літо 1917 року – переломний період у житті Михайла Булгакова. Хворий на дифтерит лікар намагається піти від болю, вдаючись до морфію. Рятує Булгакова дружина, яка поступово зменшує дозу наркотику.

Розповідь «Морфій» малює нам двох людей, що знаходяться по різні боки хвороби. Автор розкриває своє бачення дива народження і таїнства смерті, визначаючи «нейтральну смугу» в психіці людини.

Чекаємо на вас!

Інші дати

Морфій

15 березня 2020 19:00

Театр Актор, Київ

Перейти до опису
від 80 грн.

Схожі події

Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день 14 березня 19:00, Сб Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Одеса, Український театр від 180 грн. Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Вже не хочу 14 березня Чорний квадрат. Шукаю чоловіка на кожен день Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару 50% на другий 20 березня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 50 грн. Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару Вже не хочу 20 березня Kyiv Modern Ballet. Жизель. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ефект Ба 11 травня 19:00, Пн Ефект Ба Київ, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка від 250 грн. Ефект Ба Вже не хочу 11 травня Ефект Ба Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка Придбати Морфій -50% на другий 02 березня 19:00, Пн Морфій Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Морфій Вже не хочу 02 березня Морфій Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати