морг №5

17 листопада 2019, Нд. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Це абсолютно оригінальна постановка п'єси Неди Нежданої «Той, хто відкриває двері», яка увійшла до збірки кращих п'єс Європи, перекладена і поставлена в багатьох країнах світу.

У театрі КХАТ вона йде мовою оригіналу - українською. Автори вистави визначили його жанр, як містична комедія.

Глядач зможе побачити все зсередини, відчуваючи себе однією з дійових осіб. Комізм екстраординарної поведінки героїв у поєднанні з глибиною філософського вирішення вистави піднімають цю постановку на рівень мега-актуального сучасного твору.

Режисери-постановники - заслужений артист України Віктор Кошель, Катаріна Синчилло.

Схожі події

Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Севільський цирульник 13 серпня 19:00, Чт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 13 серпня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Перлини світового балету 16 серпня 19:00, Нд Перлини світового балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Перлини світового балету Вже не хочу 16 серпня Перлини світового балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Естрадне шоу-ревю 12 серпня 20:00, Ср Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Одеса, Літній театр від 100 грн. Естрадне шоу-ревю Вже не хочу 12 серпня Естрадне шоу-ревю "Атака клоунів" Літній театр Придбати