Подію скасовано

Morphine Suffering

19 - 31 березня 2020 19:00
арт-паб BEEF EATER Вінниця, Пирогова 47а
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Morphine Suffering у Вінниці - фото №1 Morphine Suffering у Вінниці
Morphine Suffering у Вінниці - фото №2 Morphine Suffering у Вінниці афіша
Morphine Suffering у Вінниці - фото №3 Morphine Suffering у Вінниці квитки
Morphine Suffering у Вінниці - фото №4 Morphine Suffering у Вінниці на concert.ua
Morphine Suffering у Вінниці - фото №5 Morphine Suffering у Вінниці фото
Morphine Suffering у Вінниці - фото №6 Morphine Suffering у Вінниці піти
Morphine Suffering у Вінниці - фото №7 Morphine Suffering у Вінниці дивитись

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.
Згідно чинного законодавства для обміну або повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.
Організатор: Mad Art Promotion
Контакти організатора: [email protected]
Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на Morphine Suffering?

1. Одне з найбільш очікуваних подій цієї весни!
2. Morphine Suffering повертаються з неймовірним шоу!
3. Вже більше 10 років група Morphine Suffering демонструє високу якість виконання, звучання, світла і шоу. Море драйву, незабутні емоції, позитив і божевільна енергетика - ось візитна картка групи.

Колектив є постійними гостями найгучніших фестивалів України, таких як Atlas Weekend, Захід Фест Прекрасне місто, Бандерштат, Тарас Бульба, Республіка і багато інших. За час свого існування морфіну випустили 7 синглів, 2 повноформатних альбоми і 2 EP, а також створили десятки відеокліпів і зіграли понад 200 концертів. MSfamily налічує десятки тисяч шанувальників в Україні та за її межами.
Як відзначають фани групи, яка стала легендою серед українських любителів драйвовою музики, творчість і виступи Morphine Suffering заряджають і надихають на досягнення нових висот і розширення особистих горизонтів, адже лейтмотив творчості групи - «Краще жити, а не бути».
MS приготували справжнє свято з феєричної програмою, конкурсами, сюрпризами та подарунками.Інші дати

Morphine Suffering

31 жовтня 2020 19:00

ATLAS, Київ

Перейти до опису
від 400 грн.

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати