Морські прогулянки на катерах Пегас і Андромеда

Кожного дня 10:00
від 180 грн.
від 180 грн.

Про подiю

Білосніжні, комфортабельні, нові катери «Пегас» і «Андромеда» подарують вам справжню радість, почуття нескінченної свободи, свіжості і щастя! Незабутні враження гарантовані!

Годинна прогулянка починається з Морського вокзалу, вздовж одеського узбережжя, повз Воронцовського маяка- відомого символу Одеси, повз торгового порту, повз дельфінарію аж до самої Аркадії і назад до причалу одеського порту.

В дорозі вам розкажуть безліч цікавого про історію Одеси та її сучасності.
У гарну погода прогулянка проводиться до Аркадії, в погану погоду по гаваням порту: Практична, Хлібна, Карантинна

Відходимо від центрального причалу №17 Морського вокзалу що навпроти церкви. Шукайте білосніжні катери «Пегас» і «Андромеда»
Щоденного з 10.00- 22.00, відходимо по наповнюваності, за винятком шторму.
Вартість-180грн. з людини. Діти до 7 років, безкоштовно без надання місця.
Тривалість-1 годину.

Перед приходом обов'язково зв'яжіться по телефону +38 (097) 405-90-77

Схожі події

Квест-музей 28 листопада 11:00, Чт Квест-музей "Сила підпису" Київ, Галерея «Лавра» від 25 грн. Квест-музей Вже не хочу 28 листопада Квест-музей "Сила підпису" Галерея «Лавра» Придбати Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Зустріч з акторами серіалу 08 грудня 11:30, Нд Зустріч з акторами серіалу "Перші ластівки" Київ, Bel etage від 80 грн. Зустріч з акторами серіалу Вже не хочу 08 грудня Зустріч з акторами серіалу "Перші ластівки" Bel etage Придбати Фан-зустріч з учасницями 28 грудня 11:30, Сб Фан-зустріч з учасницями "Топ модель по-українськи" Київ, Bel etage від 80 грн. Фан-зустріч з учасницями Вже не хочу 28 грудня Фан-зустріч з учасницями "Топ модель по-українськи" Bel etage Придбати