Шахрайки? Лесбійки?! Красуні!

13 лютого 2019, Ср. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Шахрайки? Лесбійки?! Красуні!»?

1. Це особлива авантюрна комедія.
2. Сучасна українська драматургія.
3. На глядачів чекає смачний сюрприз.

Якщо доля підкинула тобі лимон – зроби з нього якщо не лимонад, то хоча б чай із лимоном. За цим принципом і живуть героїні нашої комедії.

Дві дівчини – Жулька й Оля – разом знімають кімнату. Грошей постійно не вистачає, хоча обидві працюють. Одного разу, залишившись і без грошей, і без роботи, дівчата вирішують цю проблему в досить незвичний спосіб: вони уплутують себе в цілу низку незвичайних ситуацій, з яких виплутуються, заплутуючи інших. Але все закінчується добре, тому що Жулька – справжній генератор ідей, їй може позаздрити будь-який криза-менеджер.

Глядачі під час вистави сміються і плачуть... І ще кілька днів після постановки розмовляють фразами героїв. Співають мелодії. Згадують танці з теплою усмішкою. І ще довго пам'ятають смак фіналу, бажаючи знову повернутися до світу «Шахрайок...».

Інші дати

Шахрайки? Лесбійки !? Красуні!

24 травня 2019 19:00

Центр мистецтв Новий український театр, Київ

Перейти до опису
від 250 грн.

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 03 травня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 03 травня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати