24-pay-mark Created with Sketch.

Екскурсія по МОТ від команди don't Take Fake

від 200 ₴

Про подiю

«Модуль тимчасовості» (МОТ) — тимчасовий культурний простір, збудований із контейнерів-модулів. Після трьох місяців роботи в Києві та місяця у Дніпрі, проєкт приїхав до Луцька. З 13 липня до 13 серпня в МОТ на Театральному майдані триватиме одна з найбільших міжнародних арт-подій в Україні від початку повномасштабної війни, яку побачили вже 40 000 відвідувачів. Це виставка сучасного мистецтва, об’єднана темою «Тимчасовість», за участі 28 митців із 10 країн.

Проєкт організований київською командою don’t Take Fake, конструкція розроблена архітектурним бюро balbek bureau, а дизайн — студією crevv.

На спеціальній події, представники команди don’t Take Fake проведуть екскурсію простором і познайомлять з експозицією. А ще розкажуть, як створювався проєкт такого масштабу за вісім місяців, про його мету й концепт, про те, що залишилось за кадром, і відповідатимуть на запитання присутніх.

Купуючи квиток в МОТ чи на спеціальні події у просторі, ви підтримуєте відновлення культурних інституцій в Україні. Всі кошти з продажу квитків на спеціальні події, включно з кінопоказами, йдуть у фонд МОТ, мета якого — відновлення культурних інституцій, що постраждали внаслідок російської агресії.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ.

1. Вхід у простір відбувається у порядку живої черги.
2. У разі повітряної тривоги у Луцьку всі відвідувачі мають залишити приміщення та пройти до найближчих місць укриття. Одне з таких — Драматичний театр, за адресою Театральний майдан, 1.
3. Працівники МОТ можуть попросити вас залишити в гардеробі верхній одяг, парасольки, великогабаритні сумки та рюкзаки.
4. Працівникам МОТ надається право поверхневого огляду сумок та рюкзаків на вході до експозиції.
6. У просторі МОТ заборонено:
— приносити будь-які види зброї та піротехніки, колючі та ріжучі предмети, газові балончики, аерозолі, отруйні, хімічні та інші речовини;
— заходити до виставкової зали з великогабаритними речима, їжею та напоями;
— курити та вживати алкогольні та слабоалкогольні напої у просторі;
— здійснювати професійне та комерційне фото- та відеознімання без отримання дозволу від команди don't Take Fake.
7. Дозволяється вхід із тваринами лише за умови їх постійного перебування на руках у власника
8. Простір МОТ обладнаний пандусом, тому відвідудувачі на візках зможуть безперешкодно потрапити на перший поверх експозиції та спеціальні події, а за необхідності скористатися спеціально облаштованою вбиральнею..
9. Команда проєкту та працівники МОТ можуть відмовити у доступі в простір відвідувачам, які не дотримуються вищезазаначених правил, перебувають у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, агресивно поводяться або несуть загрозу іншим відвідувачам.

    ФОНД МОТ

    Ціль проєкту — допомогти у відновленні культурних об’єктів, які постраждали від воєнних дій. Для цього команда формує спеціальний фонд, що поповнюватиметься із продажу квитків, речей у гіфт-сторі, а згодом — робіт митців на благодійному аукціоні. Кошти з фонду не витрачатимуться на операційні витрати, а на 100% будуть передані на відбудову арт-інституцій та пам'яток, зокрема музеїв, які наприкінці оберуть команда проєкту і залучені спеціалісти зі сфери культури.

    Купуючи квиток в МОТ чи на спеціальні події у просторі, ви підтримуєте відновлення культурних інституцій в Україні.