24-pay-mark Created with Sketch.

MOTANKA

12 травня 2021, ср. 19:00-21:00
Довженко-центр Київ, Васильковская, 1
від 550 ₴
від 550 ₴

Про подiю

У зв’язку зі зміною обставин гурт змушений перенести свої концерти з 24 та 25 березня на 12 та 13 травня відповідно. Усі квитки залишаються дійсними!

MOTANKA у Києві! 12 травня в Довженко-центрі у Києві відбудеться концерт сучасного українського метал-гурту MOTANKA.

Чому варто піти на концерт гурту MOTANKA у Києві?

  1. Нове неочікуване звучання, що гіпнотизує.
  2. Особливий акустичний концерт.
  3. Потужне поєднання фолку та електроніки.

Великий концерт гурту MOTANKA в Києві

12 травня в Довженко-центрі на Сцені 6 – переможці WACKEN Open Air 2018, BUMA 2019 та підписанти Napalm Records крутий метал-гурт MOTANKA! Перший акустичний концерт після зимової перерви стане зосередженням нестримної енергії потужного колективу. Неможливо пропустити!

Кількість квитків обмежена.

Особлива акустична програма: MOTANKA на сцені Довженко-центру

До програми концерту увійшли акустичні версії творів дебютного альбому та пісні, що виконуються дуже рідко. Фанами особливої програми вже стали тисячі слухачів в Україні, Німеччині, Польщі. Міжнародний масштаб продажів альбому в акустичному форматі вже вийшов за межі 10 тисяч примірників.

Заснований у 2015 році гурт MOTANKA вражає унікальним стилем, що поєднує звучання стародавніх інструментів, електронний саунд та горловий спів. За свою творчу історію колектив неодноразово вражав публіку великих європейських фестивалів та потрапляв у заголовки авторитетних світових видань.

Тепер MOTANKA запрошує вас до космічної подорожі, сповненої містики й нового звучання. В ньому поєдналися легка романтична музика, фолк та ембієнт.

Побачимося!

Де купити квитки на концерт гурту MOTANKA в Києві?

Замовляйте квитки на концерт MOTANKA просто зараз на сайті Concert.ua.


Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати