24-pay-mark Created with Sketch.

MOTANKA

12 травня 2021, ср. 19:00-21:00
Довженко-центр Київ, Васильковская, 1
від 550 ₴
від 550 ₴

Про подiю

У зв’язку зі зміною обставин гурт змушений перенести свої концерти з 24 та 25 березня на 12 та 13 травня відповідно. Усі квитки залишаються дійсними!

MOTANKA у Києві! 12 травня в Довженко-центрі у Києві відбудеться концерт сучасного українського метал-гурту MOTANKA.

Чому варто піти на концерт гурту MOTANKA у Києві?

  1. Нове неочікуване звучання, що гіпнотизує.
  2. Особливий акустичний концерт.
  3. Потужне поєднання фолку та електроніки.

Великий концерт гурту MOTANKA в Києві

12 травня в Довженко-центрі на Сцені 6 – переможці WACKEN Open Air 2018, BUMA 2019 та підписанти Napalm Records крутий метал-гурт MOTANKA! Перший акустичний концерт після зимової перерви стане зосередженням нестримної енергії потужного колективу. Неможливо пропустити!

Кількість квитків обмежена.

Особлива акустична програма: MOTANKA на сцені Довженко-центру

До програми концерту увійшли акустичні версії творів дебютного альбому та пісні, що виконуються дуже рідко. Фанами особливої програми вже стали тисячі слухачів в Україні, Німеччині, Польщі. Міжнародний масштаб продажів альбому в акустичному форматі вже вийшов за межі 10 тисяч примірників.

Заснований у 2015 році гурт MOTANKA вражає унікальним стилем, що поєднує звучання стародавніх інструментів, електронний саунд та горловий спів. За свою творчу історію колектив неодноразово вражав публіку великих європейських фестивалів та потрапляв у заголовки авторитетних світових видань.

Тепер MOTANKA запрошує вас до космічної подорожі, сповненої містики й нового звучання. В ньому поєдналися легка романтична музика, фолк та ембієнт.

Побачимося!

Де купити квитки на концерт гурту MOTANKA в Києві?

Замовляйте квитки на концерт MOTANKA просто зараз на сайті Concert.ua.


Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 1000 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати