24-pay-mark Created with Sketch.

Motanka

16 серпня 2021, пн. 19:00-22:00
Тераса "Д12" Київ, вул. Десятинна, 12
від 590 ₴
від 590 ₴

Про подiю

Motanka у Києві! Чекаємо на вас 2021-08-16 в 19:00 на локації D12, Київ.
Ви можете придбати квитки на Motanka на Concert.ua онлайн.Акустичний концерт гурту MOTANKA на терасі D12

MOTANKA – один із тих гуртів, для яких акустична програма – це велика рідкість і неочікуване звучання. Саме тому їх акустичні концерти в Києві цієї весни мали такий великий успіх. Ми раді повідомити вам, що цього літа відбудеться ще один такий незвичайний концерт колективу – 16 серпня на терасі D12. 

Переможці світового метал-батлу WACKEN Open Air 2018, підписанти Napalm Records, переможці BUMA 2019 – це все гурт MOTANKA. У рамках цього виступу звучатимуть акустичні версії пісень з їхнього дебютного альбому гурту, а також інші рідкісні пісні, які можна почути лише наживо. Ця акустична програма вже встигла підкорити фанів із різних міст України, Польщі та Німеччини – міжнародні продажі акустичного альбому складають понад 10.000 примірників. Це нове, відмінне від звичного звучання гурту; це легка, гіпнотична та романтична музика, що поєднує фолк, ембієнт та містику.

Гурт був заснований 2015 року в Луцьку та за минулі роки встиг виступити на відомих європейських фестивалях та привернути увагу топових ЗМІ з усього світу. У 2018 році MOTANKA зайняли друге місце на метал-батлі в рамках найбільшого метал-фестивалю світу WACKEN Open Air та підписали контракт з лейблом Napalm Records. Особистим почерком гурту MOTANKA став містичний метал за використанням сучасної електроніки та стародавніх українських інструментів, таких як окарина та цимбали, та горлового співу.

Артисти