Моя колишня Королева

22 січня 2019, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Моя колишня Королева в Одесі - фото №1 Моя колишня Королева в Одесі
Моя колишня Королева в Одесі - фото №2 Моя колишня Королева в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Моя колишня Королева"?

1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
2. Можливість легко і невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя.
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано.

Життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру «Дівнi люди» Артема Новикова, Юрія Громового (Мамахохотала-шоу) і Віталія Сердітова в чоловічій комедії «Моя колишня - Королева або відмазки для жінок».

Існує думка, що якщо розмовляють двоє чоловіків, то вони, звичайно, обговорюють справи, а якщо про щось захоплено стрекочуть дві жінки - точно брешуть, але це не зовсім так!

Всі ми, і чоловіки і жінки, маємо деякі помилки щодо один одного. Прийнято вважати, що жінки люблять поговорити, та ось тільки багато чоловіків в цьому плані нічим не поступаються. Мужики були базіками спочатку. Адже не дарма ж за старих часів були дуже поширені різні клуби, куди ходили тільки чоловіки для того, щоб покурити трубку і обговорити всі назрілі проблеми. Між нами ... знаємо ми, ці наболілі проблеми!

Отже, ми продовжуємо тему чоловічих комедій про відносини з прекрасною половиною людства, обговоримо всі слабкі і сильні сторони взаємин Ч і Ж. Адже кожній статі необхідно знати свої сильні сторони ... щоб зуміти посміятися над своїми слабостями! А вже посміятися, це ми любимо!

Наприклад, ви дізнаєтеся, чому в журналах не пишуть статей про те як задовольнити чоловіка. Як, зовсім несподівано для себе, чоловіки потрапляють під каблук, а також ви отримаєте майстер-клас, як тримати оборону на всі випадки життя і багато іншого ...

І як завжди, в кращих традиціях театру, у виставі прозвучить жива авторська музика. Якщо ви молоді душею, веселі і вам цікаво відкрити для себе щось нове, тоді чекаємо вас на спектаклях київського театру «Дівнi люди»!

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати