Моя колишня Королева

22 січня 2019, Вт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 100 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 21/01/2019. деталі тут
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Моя колишня Королева в Одесі - фото №1 Моя колишня Королева в Одесі
Моя колишня Королева в Одесі - фото №2 Моя колишня Королева в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Моя колишня Королева"?

1. Авторські постановки, жива музика і величезна доза гумору.
2. Можливість легко і невимушено провести час. Впізнати себе і посміятися над проблемами, які ми навіть не помічаємо за суєтою свого життя.
3. Емоційний підйом і гарний настрій гарантовано.

Життєві спостереження, несподівані повороти і віртуозні обігравання від акторів театру «Дівнi люди» Артема Новикова, Юрія Громового (Мамахохотала-шоу) і Віталія Сердітова в чоловічій комедії «Моя колишня - Королева або відмазки для жінок».

Існує думка, що якщо розмовляють двоє чоловіків, то вони, звичайно, обговорюють справи, а якщо про щось захоплено стрекочуть дві жінки - точно брешуть, але це не зовсім так!

Всі ми, і чоловіки і жінки, маємо деякі помилки щодо один одного. Прийнято вважати, що жінки люблять поговорити, та ось тільки багато чоловіків в цьому плані нічим не поступаються. Мужики були базіками спочатку. Адже не дарма ж за старих часів були дуже поширені різні клуби, куди ходили тільки чоловіки для того, щоб покурити трубку і обговорити всі назрілі проблеми. Між нами ... знаємо ми, ці наболілі проблеми!

Отже, ми продовжуємо тему чоловічих комедій про відносини з прекрасною половиною людства, обговоримо всі слабкі і сильні сторони взаємин Ч і Ж. Адже кожній статі необхідно знати свої сильні сторони ... щоб зуміти посміятися над своїми слабостями! А вже посміятися, це ми любимо!

Наприклад, ви дізнаєтеся, чому в журналах не пишуть статей про те як задовольнити чоловіка. Як, зовсім несподівано для себе, чоловіки потрапляють під каблук, а також ви отримаєте майстер-клас, як тримати оборону на всі випадки життя і багато іншого ...

І як завжди, в кращих традиціях театру, у виставі прозвучить жива авторська музика. Якщо ви молоді душею, веселі і вам цікаво відкрити для себе щось нове, тоді чекаємо вас на спектаклях київського театру «Дівнi люди»!