14 липня 2019, Нд. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт MOZGI?

1. Хіти від улюбленої групи MOZGI.
2. Божевільний драйв і танці до ранку.
3. Незабутня атмосфера, яку створює група MOZGI.

14 липня в нічному клубі Ibiza відбудеться суперкрута вечірка з самим зоряним проектом країни! Приходьте, щоб співати, танцювати і веселитися на березі моря до ранку!

Ви вже знаєте, що таке "електро-шаурма"? Якщо ні, то час проводити лікнеп: саме так називають свій особливий стиль учасники команди Mozgi. Головні мисливці за емоціями в Україні покажуть, що таке справжній драйв. Сильні, спортивні, брутальні і вкрай серйозні чоловіки приїдуть знову до Одеси, щоб дати мегакрутий концерт біля моря.

Музика цього проекту відрізняється яскравим і насиченим фольклорним забарвленням і вираженою денс-домінацією. Mozgi мають індивідуальний підхід до звуку, який дозволяє їм створювати суміш Сходу і Заходу. Ритми, етнічні мотиви і потужні біти дають вражаючий ефект! Унікальна танцювально-музична галактика під назвою Mozgi була створена 5 років тому. Шість суперзірок об'єдналися в одному проекті: натхненник Потап, мрійливий і харизматичний Позитив, романтичний Дядя Вадя, улетний і космічний DJ Bloodless, bad boy Ед, серцеїд Рус.

Їх не можна не впізнати: члени команди носять стильні кепки чорного кольору з брендовим логотипом і одяг фірмового street style. Пісні Mozgi - безмежний космос, витканий з неповторних і чесних історій. Їх композиції - оцифровані випадки з життя сміливих чоловіків, які просто не вміють здаватися. Кожен новий збірник Mozgi стає відважним експериментом зі стилями та напрямками танцювальної музики. Приходьте 1 червня, щоб відірватися під суперхіти!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати