Мозголоми. Live!

5 серпня 2018, Нд. 12:00
Єврейський культурний центр Одеса, вул. Ніжинська, 77/79
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

Чому варто піти на шоу «Мозголоми. Live »?

1. Можливо, хтось із глядачів відкриє в собі новий талант, подивившись захопливу програму.
2. Тяжіння до науки стає в рази міцнішим, якщо дозволити дітям вчитися під час гри.
3. «Мозголоми» - це не тільки наукове, а й розважальне шоу з морем позитивних вражень.

8 липня в Єврейському культурному центрі пройде грандіозне дитяче шоу «Мозголоми».

У ньому змішаються наука і позитивні емоції. Разом з ведучими програми діти зможуть провести небезпечні і захоплюючі експерименти, результати яких можуть бути навіть руйнівними (вдома- не повторювати!)

Глядачі дізнаються відповіді на безліч цікавих запитань і, звичайно, підуть додому в чудовому настрої. До зустрічі, друзі!

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! 25 вересня 19:30, Вт Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! ATLAS, Київ від 120 грн. Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! Вже не хочу 25 вересня Чорний квадрат. Секс на пляжі - не тільки коктейль! ATLAS Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Шоу велетенських фонтанів Шоу велетенських фонтанів 57 Подiй Шоу велетенських фонтанів 28.09 - 09.12.2018