25 квітня 2020, Сб. 21:00
Ночной клуб Jennifer Club Одеса, Люстдорфская дорога, 96а
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

MriD в Одесі - фото №1 MriD в Одесі
MriD в Одесі - фото №2 MriD в Одесі афіша
MriD в Одесі - фото №3 MriD в Одесі квитки

Про подiю

MriD - талановитий співак, справжнє ім'я якого Аркадій Алоян.

Кожні нові його композиції дуже тепло зустрічаються шанувальниками артиста. Здобуваючи вищу економічну освіту, майбутній співак займався музикою в якості хобі. Серйозно музичною кар'єрою молодий і привабливий артист починає займатися в 2011 році. Записує нові треки, вдосконалюється, зростає як музикант і артист.

З 2018 року популярність сучасного музиканта почала стрімко зростати. Його хіти «Чорна троянда», «Рухай тілом» набрали величезну кількість переглядів в інтернеті, збільшуючи число фанатів талановитого співака. Нещодавно у відомого артиста вийшов альбом під назвою «Genesis», який був тепло зустрінутий шанувальниками Аркадія.

Працьовитий музикант багато часу приділяє створенню реміксів і аранжуванні. Він співпрацює з багатьма відомими зірками, записує спільні треки або створює музику для них. Аркадій Алоян бере участь в різних телевізійних проектах на території Росії і СНД. Наприклад, чарівний MriD взяв участь у вірменському шоу, де артисти боролися за звання кращого діджея. Творчість Аркадія було дуже високо оцінений журі. На сайті співака ви можете знайти більш детальну інформацію про творчу діяльність MriD, найпопулярніших хітах і проектах, що знаходяться в розробці.

Подаровані глядачам емоції від виступу артиста залишаться в їх пам'яті надовго!