Мрії оживають

23 лютого 2020, Нд. 18:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Мрії оживають в Києві! Чекаємо вас 2020-02-23 о 18:00 на майданчику Київський драматичний театр на Подолі, Київ.
Ви можете купити квитки на Мрії оживають на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Мелодраматична історія про пошук кохання, запропонована Іваном Вирипаєвим, ілюструє сучасну модель взаємин.

Сьогодні, коли нам є знання про все, люди купують його без особистого досвіду, існуючи в сухих теоріях, невмінні почути ближнього і внутрішньому спустошенні, оскільки кокаїн, алкоголь і бездушні роздуми про Буддійську порожнечу не дають героям того наповнення і щастя, якого всі так пристрасно чекають. Чекають, але нічого не роблять для того, щоб це щастя подарувати тим, хто поруч з ними.

Головний герой Девід після смерті дружини не може відпустити її і продовжити жити далі. Часто він з нею розмовляє і відмовляється повірити в те, що сталося ... Перебуваючи в кайданах своєї прихильності, вона приводить його до думки, що все його страждання викликані тим, що він так і не любив її по-справжньому, саме тому він нещасний, адже «щастя - це робота, яку будь-що-будь, нам потрібно зробити добре».

Сценічний простір, в якому знаходяться герої, нагадує нам велику душову кабінку, чи психлікарню. Чи зможуть вони очистити себе від своїх страждань і почати працювати на своє щастя?

Схожі події

Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 27 лютого 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 27 лютого Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Маскарад Маскарад 1 Подія Маскарад 6.03 - 06.03.2020 В джазі тільки дівчата 26 лютого 18:30, Ср В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 лютого В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Катерина Катерина 2 Події Катерина 5.03 - 21.04.2020