МУМИЙ ТРОЛЛЬ

15 грудня 2020, Вт. 19:00
Міжнародний Виставковий Центр Київ, Броварський проспект, 15
від 199 грн.
від 199 грн.
Обрати квиток

Про подiю

МУМИЙ ТРОЛЛЬ у Києві! Чекаємо на вас 15 грудня о 19:00 у Міжнародному виставковому центрі.

«Мумий Тролль» їде до Києва з масштабною концертною програмою «С Новым годом, Крошка!»

15 грудня в Міжнародному виставковому центрі програмою «С Новым годом, Крошка!», далекосхідні романтики, гурт «Мумий Тролль» відкриють двері в Новий Рік і зададуть по-справжньому святковий настрій!

Символічно, що в грудні минулого року пісні, що стала назвою концерту, виповнилося 21, і «повнолітня» програма вийшла дуже особливою. «Мумий Тролль» радий анонсувати презентацію цього ексклюзивного шоу в Україні.

Підготовка програми «С Новым годом, Крошка!» почалася більше року тому, коли до гурту приєдналася міжнародна команда відеооператорів, художників-сценографів, програмістів, декораторів і навіть архітекторів, які разом взялися створювати нову концертну реальність «Мумий Тролль». Керував усім Papa Chi — той самий репер з ризького гурту Fact, друг команди «Мумий Тролль» та «Медведица» з кліпу на однойменну пісню. На величезних рухомих екранах глядачі київського концерту одними з перших побачать справжні подвиги, на які наважилися, під час зйомок роликів, музиканти: від підводного плавання до циркової еквілібристики.

Ілля Лагутенко, соліст гурту «Мумий Тролль»: «Для цього концерту ми зібрали найсвятковіші пісні з усіх наших альбомів і «сезонів», додали «приморських гостинців» і музичних сюрпризів. Будуть рухливі відеоінсталяції, нашестя інопланетян і екзотичних тварин. Останні, звичайно ж, лише в доповненій реальності».

Міжнародний виставковий центр для проведення концерту вибрано не випадково — павільйон у кілька тисяч квадратних метрів, може прийняти понад 10 тисяч глядачів, де всім знайдеться місце і для пісень, і для танців! Приходьте на концерт з коханими та друзями, родинами та шумними компаніями, адже «Мумий Тролль» — це улюблені пісні фанатів різного віку, які всі знають напам'ять.

Програма «С Новым годом, Крошка!» — це абсолютно нова реальність, створена за допомогою комп'ютерної графіки та масштабних декорацій. У ній важливі не тільки пісні, а й глядачі, які додають чарівної атмосфери всьому, що відбувається. Цей концерт гурту «Мумий Тролль» буде незабутнім.