МУМІЙ ТРОЛЛЬ

15 грудня 2020, Вт. 19:00
Міжнародний Виставковий Центр Київ, Броварський проспект, 15
від 999 грн.
від 999 грн.
Обрати квиток

Галерея

МУМІЙ ТРОЛЛЬ у Києві - фото №1 mt_mizhnarodniy-vistavkoviy-centr_151220201900_4
МУМІЙ ТРОЛЛЬ у Києві - фото №2 mt_mizhnarodniy-vistavkoviy-centr_151220201900_405
МУМІЙ ТРОЛЛЬ у Києві - фото №3 mt_mizhnarodniy-vistavkoviy-centr_151220201900_939
МУМІЙ ТРОЛЛЬ у Києві - фото №4 mt_mizhnarodniy-vistavkoviy-centr_151220201900_695
МУМІЙ ТРОЛЛЬ у Києві - фото №5 mt_mizhnarodniy-vistavkoviy-centr_151220201900_429

Про подiю

Мумий Тролль в Києві! Чекаємо вас 15 грудня о 19:00 в Міжнародному виставковому центрі.

Чому варто піти на концерт Мумий Тролль?

  1. Не пропустити довгоочікуваний концерт гурту в Києві.
  2. Побувати в новій реальності – це буде видовищне шоу.
  3. Потанцювати під кращі пісні з усіх альбомів Мумий Тролль.

"Мумий Тролль" їде до Києва з масштабною концертною програмою "С новым годом, крошка!"

15 грудня в Міжнародному виставковому центрі програмою «С Новым годом, Крошка!» далекосхідні романтики гурт Мумий Тролль відкриють двері в Новий Рік і зададуть по-справжньому святковий настрій!

Символічно, що в грудні минулого року пісні, що послужила назвою концерту, виповнилося 21, і «повнолітня» програма вийшла дуже особливою. І Мумий Тролль раді анонсувати презентацію цього ексклюзивного шоу в Україні.

Підготовка програми «С Новым годом, Крошка!» почалася більше року тому, коли до групи приєдналася міжнародна команда відеооператорів, художників-сценографів, програмістів, декораторів і навіть архітекторів, які разом взялися створювати нову концертну реальність Мумий Тролль. Керував усім Papa Chi - той самий репер з ризької групи Fact, друг гурту Мумий Тролль та "Медведица» з кліпу на однойменну пісню. На величезних рухомих екранах глядачі київського концерту одними з перших побачать справжні подвиги, на які наважилися під час зйомок роликів музиканти: від підводного плавання до циркової еквілібристики.

Ілля Лагутенко, соліст гурту Мумий Тролль: «Для этого концерта мы собрали самые праздничные песни из всех наших альбомов и «сезонов», добавили «приморских гостинцев» и музыкальных сюрпризов. Будут подвижные видеоинсталляции, нашествие инопланетян и экзотических животных. Последние, конечно же, лишь в дополненной реальности. »

Міжнародний виставковий центр як майданчик обрано не випадково – павільйон в кілька тисяч квадратних метрів може прийняти більше 10 тисяч глядачів, де всім знайдеться місце і для пісень, і для танців! Приходьте на концерт з коханими і друзями, усією родиною чи з галасливою компанією, адже Мумий Тролль – це улюблені пісні фанатів різного віку, які всі знають напам'ять.

Програма «С Новым годом, Крошка!» – це абсолютно нова реальність, створена за допомогою комп'ютерної графіки і масштабних декорацій. У ній важливі не тільки пісні, а й глядачі, які надають чарівну атмосферу всьому, що відбувається. Цей концерт групи «Мумий Тролль» буде незабутнім.

Де купити квитки на концерт Мумий Тролль в Києві?

Купити квитки на Мумий Тролль можна на Concert.ua: онлайн або з доставкою. Краще зробити це заздалегідь, до солдауту фан-зон.

Артисти