Music and Motion: Dennis Adu septet and Alina Sokulska

30 серпня 2019, Пт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 170 грн.
від 170 грн.

Про подiю

30 серпня – джазовий перформенс "Music & Motion" від Dennis Adu Septet та Аліни Сокульської в Caribbean Club Concert Hall.

Джазовий танець і джазові ритми - в цей вечір ви дізнаєтеся, як виглядає союз музики та рухів. За ритми відповідальні - українські музиканти Dennis Adu Septet, за танець - граціозна Аліна Сокульська.

"Музична частина на 95% складається з моїх авторських композицій, а Аліна надає програмі унікальність, так як вона танцює по-сучасному джазові танці і робить це дуже добре", - розповідає про програму Денніс Аду.

Аліна Сокульська – всесвітньо відома танцівниця та хореограф. Джазовий танець – її головна пристрасть, вона розвиває свою власну мову танцю з елементами свінгу, блюзу, бібопа, чечітки, британського джазу, латинських і традиційних африканських танців.

"Історично джазовий танець і джазова музика були створені разом, і один для одного. Однак, джаз, як музика, еволюціонував, але його перестали танцювати на дискотеках і танцполах Америки. У нашій програмі ми досліджуємо взаємодію сучасної джазової музики і танцю, що відбувається, коли звук і рух змішуються, існуючи в безперервному діалозі, коли танцюрист - це ще один музичний і візуальний інструмент в бенді. Для мене ця програма про розмову, спілкування і енергетичний обмін зараз, тут і зараз", - розповідає Аліна Сокульська.

Аліна живе в різних куточках земної кулі і застати її в Києві – велика рідкість, тому виступити разом танцівниці і музикантам вдається тільки раз на рік. Не пропустіть цей унікальний концерт!

30 серпня для вас зіграють та станцюють:

Аліна Сокульська - хореографія
Денніс Аду - труба
Борис Могилевський - альт-саксофон
Микола Ришков - тенор-саксофон
Олександр Чаркін - тромбон
Олександр Малишев - фортепіано
Олександр Ємець - контрабас
Павло Галицький - барабани і тарілки

Вони покажуть вам мистецтво без рамок, і ім'я йому – джаз. До зустрічі в Caribbean Club Concert Hall!

Схожі події

Lindemann 06 березня 19:00, Пт Lindemann Київ, StereoPlaza Вже не хочу 06 березня Lindemann StereoPlaza Придбати Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show 23 листопада 19:00, Сб Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 грн. Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Вже не хочу 23 листопада Imagine Dragons and Coldplay Symphonic Cover Show Одеська обласна філармонія Придбати Judas Priest 08 червня 19:00, Пн Judas Priest Київ, Палац спорту від 690 грн. Judas Priest Вже не хочу 08 червня Judas Priest Палац спорту Придбати