Music and Motion: Dennis Adu septet and Alina Sokulska

30 серпня 2019, Пт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Про подiю

30 серпня – джазовий перформенс "Music & Motion" від Dennis Adu Septet та Аліни Сокульської в Caribbean Club Concert Hall.

Джазовий танець і джазові ритми - в цей вечір ви дізнаєтеся, як виглядає союз музики та рухів. За ритми відповідальні - українські музиканти Dennis Adu Septet, за танець - граціозна Аліна Сокульська.

"Музична частина на 95% складається з моїх авторських композицій, а Аліна надає програмі унікальність, так як вона танцює по-сучасному джазові танці і робить це дуже добре", - розповідає про програму Денніс Аду.

Аліна Сокульська – всесвітньо відома танцівниця та хореограф. Джазовий танець – її головна пристрасть, вона розвиває свою власну мову танцю з елементами свінгу, блюзу, бібопа, чечітки, британського джазу, латинських і традиційних африканських танців.

"Історично джазовий танець і джазова музика були створені разом, і один для одного. Однак, джаз, як музика, еволюціонував, але його перестали танцювати на дискотеках і танцполах Америки. У нашій програмі ми досліджуємо взаємодію сучасної джазової музики і танцю, що відбувається, коли звук і рух змішуються, існуючи в безперервному діалозі, коли танцюрист - це ще один музичний і візуальний інструмент в бенді. Для мене ця програма про розмову, спілкування і енергетичний обмін зараз, тут і зараз", - розповідає Аліна Сокульська.

Аліна живе в різних куточках земної кулі і застати її в Києві – велика рідкість, тому виступити разом танцівниці і музикантам вдається тільки раз на рік. Не пропустіть цей унікальний концерт!

30 серпня для вас зіграють та станцюють:

Аліна Сокульська - хореографія
Денніс Аду - труба
Борис Могилевський - альт-саксофон
Микола Ришков - тенор-саксофон
Олександр Чаркін - тромбон
Олександр Малишев - фортепіано
Олександр Ємець - контрабас
Павло Галицький - барабани і тарілки

Вони покажуть вам мистецтво без рамок, і ім'я йому – джаз. До зустрічі в Caribbean Club Concert Hall!