24-pay-mark Created with Sketch.

Music for a while. Вечір музики Генрі Перселла

від 250 ₴

Про подiю

Подія "Music for a while. Вечір музики Генрі Перселла" у Львові відбудеться 2024-05-25 в 18:00 на локації Театральний центр "Слово і голос".
Ви можете зручно придбати квитки на "Music for a while. Вечір музики Генрі Перселла" на Concert.ua онлайн.Цього вечора прозвучать рідковиконувані пісні і відомі арії англійського барокового композитора Генрі Перселла у виконанні співачки та акторки Наталії Половинки та піаніста Сергія Кудринецького. Це унікальне поєднання органу, оркестру, клавесину та голосу.
 
Трагедія, комедія і драма - все це є у музиці Генрі Перселла - коли кожен твір, буквально, - маленька вистава. Відома актриса і співачка Наталія Половинка відкриває кулісу - і співом веде в ігровий світ образів Перселла.
 
"У музиці Перселла слово - грає. Це плач і радість серця, яке мовить безпосередньо, коли часто сьогодні смисл замерзає на вустах і не вимовляється. Вона написана для нас нинішніх, бо кожен так потребує співчуття, тепла, миру; забутого затишку, коли всі на світі є вдома", - Наталія Половинка.
 
Наталія Половинка - мецо-сопрано
Сергій Кудринецький - піаніст, віртуоз, Лауреат всеукрїнських і міжнародних конкурсів, зокрема "Art XXI century".
 
Режисер - Валерій Більченко

Схожі події

Конотопська відьма 26.07, 05.08 Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма 26.07, 05.08 Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Аліса в країні чудес (балетній студії С. Антиповой) 21.07, 02.08, 08.08 Аліса в країні чудес (балетній студії С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 120 ₴ Аліса в країні чудес (балетній студії С. Антиповой) 21.07, 02.08, 08.08 Аліса в країні чудес (балетній студії С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати Театр Маски в комедії Дон Жуан 20.07 Театр Маски в комедії Дон Жуан Одеса, Будинок Клоунів від 180 ₴ Театр Маски в комедії Дон Жуан 20.07 Театр Маски в комедії Дон Жуан Будинок Клоунів Придбати  Дон Жуан 20 липня 18:00, сб Дон Жуан Одеса, Будинок Клоунів від 180 ₴  Дон Жуан Вже не хочу 20 липня Дон Жуан Будинок Клоунів Придбати