17 лютого 2019, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Чоловік нарозхват у Києві - фото №1 Чоловік нарозхват у Києві
Чоловік нарозхват у Києві - фото №2 Чоловік нарозхват у Києві афіша
Чоловік нарозхват у Києві - фото №3 Чоловік нарозхват у Києві квитки
Чоловік нарозхват у Києві - фото №4 Чоловік нарозхват у Києві на concert.ua
Чоловік нарозхват у Києві - фото №5 Чоловік нарозхват у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на вистава «Чоловік нарозхват»?

1. Найсмішніша комедія сезону
2. У ролях - найкращі коміки сучасності
3. Багато гумору та хорошого настрою

Коли люди потрапляють у ситуацію любовного трикутника, їхня фантазія творить чудеса. Безглузді відмовки, курйози і ситуації, комізм яких захоплює, - ось що пропонує глядачеві вистава «Чоловік нарозхват»!

«Чоловік нарозхват» - це вдала проекція життя, дивовижні перипетії якої близькі дуже багатьом із нас. Принаймні, спостерігати за тими, хто намагається всидіти одразу на двох стільцях, заняття цікаве.

Головний герой вистави Валентин в пошуках нових відчуттів заводить роман з молодою чарівною Поліною. Як і всі дівчата, Поліна мріє вийти заміж. Але її обранець виявляється одруженим. Відступати Поліна не збирається, тому приймає рішення все розповісти дружині Валентина.

Що ж робити нашому герою, який раптово усвідомив всю серйозність ситуації? Валентин пускає в хід кмітливість. Комізм ситуації і дії, які робить зневірений герой, змушують зал сміятися і співпереживати йому одночасно. Як відомо, вихід із ситуації є завжди, і Валентин його знаходить в безглуздому і дуже смішному рішенні.

Хочете дізнатися, що трапиться з героями? Тоді встигніть купити квитки на виставу «Чоловік нарозхват»! Вибух емоції і заряд гарного настрою забезпечені! Подаруйте собі яскравий вечір гумору!

В ролях:
Антон Лірник - актор, сценарист, письменник, співак, резидент Comedy Club, учасник «Дуету імені Чехова»
Сергій Писаренко - актор, гуморист, телеведучий, капітан команди КВН «Уездный город»
Євген Нікішин - актор, гуморист, радіоведучий, телеведучий, учасник команди КВН «Уездный город»
Даша Астаф'єва - співачка, актриса, модель, екс-учасниця проекту Nikita

Режисер: Олександр Горбань
Продюсер: Віталій Гершенков

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 39 Подiй Німецький цирк Black and White 22.02 - 21.04.2019 Біла акація Біла акація 1 Подія Біла акація 13.03 - 13.03.2019 Мужики не танцюють стриптиз Мужики не танцюють стриптиз 5 Подiй Мужики не танцюють стриптиз 24.02 - 07.03.2019 Театр вух. Мої найкращі весняні канікули 01 березня 19:00, Пт Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Київ, Будинок Кіно від 290 грн. Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Вже не хочу 01 березня Театр вух. Мої найкращі весняні канікули Будинок Кіно Придбати