Чоловіки за графіком

14 лютого 2019, Чт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 240 грн.
від 240 грн.

Про подiю

Вистава «Чоловіки за графіком». Режисер Ігор Письменний.

Що таке щастя? Де знайти любов? Кожен шукає відповідь на ці питання, але не завжди знаходить!

А героїня вистави «Чоловіки за графіком» Анна щаслива по справжньому, адже вона закохана!

Так! У понеділок, рівно об одинадцятій ранку, до неї приходить справжнє кохання!

А у вівторок, інша справжня любов! А в середу третя! Здавалося б, про що ще можна мріяти? Але що станеться, якщо цей чудовий і комфортний графік буде порушений?

Чи буде щаслива і вдасться зберегти їй свою любов ?!

Весела, пронизана яскравим гумором, тонкою іронією і глибоким драматизмом комедія «Чоловіки за графіком» не залишить байдужим навіть найвибагливішого глядача! А головне, дасть відповідь на вічне питання чого ж хочуть жінки і що їм необхідно для щастя!

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати