Музика Світла «HEAVEN Flute Duo»

15 лютого 2020, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Музика Світла «HEAVEN Flute Duo» у Києві! Чекаємо на вас 2020-02-15 в 19:30 на локації Київський планетарій, Київ.
Ви можете придбати квитки на Музика Світла «HEAVEN Flute Duo» на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Мистецький проект ARTSpace Київського Планетарію запрошує на повнокупольне шоу Музика Світла «HEAVEN Flute Duo». Цього вечора під зоряним небом чарівні флейти!

HEAVEN Flute Duo представлять Вам концертну програму Spaсeship to Eternity (Космоліт у вічність), в якій прозвучать композиції із кінофільмів, класичної, національної музики різних країн у авторському аранжуванні дуету, а також власні композиції в співавторстві з с Pol Solonar (Київ).

Наш флейтовий космоліт вирушить у фантастичну подорож та відвідає найдивніші за своєю красою музичні галактики, що створені унікальними талановитими музикантами зі всього світу.

Вас очікує незабутнє повнокупольне 3D-шоу з унікальними проекціями природи та космосу під чарівні звуки флейт HEAVEN Flute Duo.

Дует HEAVEN Flute Duo народженний з любові до флейти і музики двох флейтистів – професіоналів Амадея і Олени. Музичний стиль дуету – Heaven’s Music – музика неба (музика, що надихає).

Ви поринете у часовий музичний проміжок від видатних класичних композиторів, таких як Й. С. Бах до сучасних молодих авторів.

Схожі події

KAZKA 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM 23 травня 20:00, Сб MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 23 травня MONATIK: MADE WITH LOVE AND RHYTHM Стадіон Метеор Придбати