24-pay-mark Created with Sketch.

MUZVAR AWARDS - музична премія

26 вересня 2023, вт. 16:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 499 грн.
від 499 грн.

Про подiю

Премія MUZVAR AWARDS: 26 вересня — save the day!

26 вересня у Жовтневому палаці відбудеться друга церемонія вручення музичної премії МУЗВАР. Після перерви у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України, ми хочемо не просто підтримати, а й дати додатковий поштовх для розвитку нашій "молодій крові" шоубізнесу та подякувати за роботу вже знаним представникам креативної індустрії.

Переможці у всіх номінаціях традиційно отримають до статуетки пам'ятну брошку у вигляді візуального символу нашої премії - “Феніксу” від всесвітньо відомого митця.

Крім того, зі спеціального фонду на розвиток української музики переможці номінацій New Breath | "Найкращі нові імена поп-музики", New Wave | "Найкращі нові імена рок-музики", New Connect | "Найкращі нові імена альтернативи", New View | "Найкращі нові імена естради" отримають по 100 000 гривень. Фонд на реалізацію виключно творчих ініціатив (запис пісень, зйомки відеокліпів тощо) створено за підтримки генерального спонсора премії - ТМ COSMOLOT.

Хто стане номінантом у 14 номінаціях та хто вийде на сцену Жовтневого палацу зі спеціальними номерами — розповімо вже зовсім скоро. Однак критерії відбору учасників події залишаємо незмінними, а в кожній номінації традиційно візьмуть участь по п'ять претендентів на перемогу: чотирьох визначить оргкомітет премії, а п'ятого – читачі порталу “МУЗВАР”.

Нагадаємо, що переможцями першої премії MUZVAR AWARDS стали WELLBOY, Go_A, Ярмак, Тіна Кароль, Олександр Пономарьов, Krechet, “Самозванці” та інші.

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Музика Антоніо Вівальді на даху 30 вересня 19:00, сб Музика Антоніо Вівальді на даху Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Музика Антоніо Вівальді на даху Вже не хочу 30 вересня Музика Антоніо Вівальді на даху Дах ЦУМ Придбати