Музика з фільмів на терасі

3 серпня 2019, Сб. 19:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Музика з фільмів на терасі у Києві - фото №1 Музика з фільмів на терасі у Києві
Музика з фільмів на терасі у Києві - фото №2 Музика з фільмів на терасі у Києві афіша
Музика з фільмів на терасі у Києві - фото №3 Музика з фільмів на терасі у Києві квитки
Музика з фільмів на терасі у Києві - фото №4 Музика з фільмів на терасі у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто відвідати концерт з музикою із фільмів на терасі?

1. Цей суботній вечір ви можете провести в приємній «компанії» музики з улюблених кінофільмів у виконанні оркестру GosOrchestra.
2. Ви зможете насолодитися вечірньою атмосферою Старого Києва на затишній терасі "Всі. Свої Д12".
3. Музика. Захід сонця. Келих Апероля. Що ще потрібно для щастя?

Ми запрошуємо вас 3 серпня на концерт "Музика з фільмів" на атмосферній терасі в самому центрі Старого Києва.

У цей вечір ви почуєте композиції з усіма улюблених кінохітів, які допоможуть вам заново відчути емоції, вперше пережиті при перегляді цих фільмів.

Композиції виконає оркестр GosOrchestra під керуванням А. Госачінського, професіонала високого рівня. Ми запросили насправді талановитих музикантів, які готові виконати для гостей «Музики з фільмів» кращі саундтреки з кінохітів.

Симфонічний концерт «Музика з фільмів», створений на основі улюблених саундтреків - відмінний привід зібратися з близькими людьми і подарувати один одному вечір, наповнений радістю і яскравими моментами. Час, що дозволяє забути всі турботи дня і розслабитися під знайомі мелодії.

Незабутній захід з келихом прохолодного коктейлю від улюбленого бару «Квіткова мафія» і вид на вечірній Київ з кращого тераси міста «Всі. Свої. D12». Наш концерт - це ідеальний спосіб зустріти перший вікенд останнього місяця літа.

Схожі події

Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати