19 березня 2020, Чт. 19:00
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Музика королів в Одесі - фото №1 Музика королів в Одесі
Музика королів в Одесі - фото №2 Музика королів в Одесі афіша
Музика королів в Одесі - фото №3 Музика королів в Одесі квитки
Музика королів в Одесі - фото №4 Музика королів в Одесі на concert.ua

Про подiю

Музика королів в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-19 о 19:00 на майданчику Театр музкомедії.

Ви можете купити квитки на Музика королів на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Нове авторське масштабне cімфоніческое шоу - «Музика Королів» - від творців проекту «Гра престолів» з найцікавішою програмою за участю самого харизматичного диригента сучасності Андрія Чорного у виконанні великого симфонічного оркестру та хору.

Ви почуєте легендарні саундтреки до фільмів, які розповідають про багатовікову історію людства, авторської інтерпретації побуту і культури, історичних і вигаданих образах і персонажах, де в різні часи були свої Герої та Лиходії, Королі і Королеви, Легендарні особистості, з іменами яких пов'язана ціла епоха ; люди, чия доблесть і мужність, доброта і велич служать прикладом для мільйонів!

Музика до кінофільмів найбільших композиторів сучасності Раміна Джаваді, Ханца Циммера, Джеймса Хорнера, Еріка Серри і багатьох інших лауреатів найпрестижніших премій світу. Це не просто саундтреки, які супроводжують картину, це музика, яку з перших нот впізнають сотні мільйонів глядачів. Музика, яка задає тон, визначає настрій, слухаючи яку, занурюєшся в атмосферу кінофільму і стаєш його частиною, музика без якої будь-який кінохіт не став би справжнім шедевром.

Прозвучать мелодії з фільмів і серіалів: «Жанна Д'арк», «Троя», «Король Артур», «Спартак», «Єлизавета», «Вікінги», «Гра престолів», «Хоробре серце», «Володар кілець», «Гладіатор», «Останній самурай» і багатьох інших.