Музичне суаре баттл класика і джаз

26 січня 2019, Сб. 18:00
Будинок вчених Київ, вул. Володимирська, 45-а
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві - фото №1 Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві
Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві - фото №2 Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві афіша
Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві - фото №3 Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві квитки
Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві - фото №4 Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві на concert.ua
Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві - фото №5 Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві фото
Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві - фото №6 Музичне суаре баттл класика і джаз у Києві піти

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Музичне суаре баттл класика і джаз?"

1. Оригінальний формат концерту-батла дозволить почути як змагаються два абсолютно різних музичних стилю. Глядачі самі визначать лідера цієї музичної «битви».
2. Насичена програма дозволить провести яскравий вечір класичного романсу і справжнього джазу, а інтерактивне мультівокальное шоу подарує шквал незабутніх емоцій.
3. Почути оксамитовий голос Заслуженого Артиста України, соліста Національної Опери Дмитра Агєєва і смарагдовий голос Євгенії Проворова.

У концерті прозвучать хіти джазової музики і світової класики: Сергій Рахманінов і Джордж Гершвін, Петро Чайковський і Астор П'яццолла, Михайло Глінка і Джеррі Херман. У виконанні Дмитра Агєєва ви почуєте "Бессаме мучо" і "Попутну", а Євгенія Проворова заспіває всіма улюблений "And all that jazz" і "дзвінкіше жайворонка спів". Який жанр переможе? Чоловіча харизма і жіночна краса, різноманітний репертуар і унікальне виконання, нове прочитання відомих хітів від класики до сучасної естради, нікого не залишать байдужими. Як буде проходити велика битва двох різних музичних напрямків? Приходьте на вокальну битву і ви дізнаєтеся! Як завжди «tanto di music» готує сюрпризи для публіки. Гарний настрій, цікава програма, тепла атмосфера несподівані, але приємні сюрпризи не залишать Вас байдужими!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати