СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ

Ключові клапани

11 квітня 2020, Сб. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ключові клапани у Києві - фото №1 muzykalnyi-spektakl-klyuchevye-klapany_budinok-arhitektora_110420201900_833
Ключові клапани у Києві - фото №2 muzykalnyi-spektakl-klyuchevye-klapany_budinok-arhitektora_110420201900_639
Ключові клапани у Києві - фото №3 muzykalnyi-spektakl-klyuchevye-klapany_budinok-arhitektora_110420201900_7

Про подiю

Музичний спектакль "Ключові клапани" в Києві! Чекаємо вас 2020-04-11 о 19:00 на майданчику Будинок Архітектора, Київ.
Ви можете купити квитки на Музичний спектакль "Ключові клапани" на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).11 квітня, початок о 19

Київський Будинок Архітектора

Вулиця Бориса Грінченка, 7


Музичний спектакль Ключові Клапани


Романтик Павло Коробчук та теплі The Velvet Sun презентує свій новий музичний спектакль Ключові Клапани. Столичний гурт The Velvet Sun відрізняється вишуканими гітарними і клавішними соло, відсилають до епохи світлих і сонячних шістдесятих. Музиканти, відстоюють творчі ідеали 1960-х, грають з незвичайною для сучасності душевністю і мелодійністю. Відомий український поет Павло Коробчук брав участь в десятках фестивалів по всій Україні і за кордоном. Його поезію вивчають діти старшої школи та студентства, а ліричні вірші Павла переведені на 24 мови світу.


У 2019 Павло Коробчук написав свій перший прозовий твір, роман Ключові Клапани. У центрі роману - чотири вірних друзів, які разом проходять проблеми і злети, разом вирішують завдання. І звичайно ж, цей роман про любов. Музичний спектакль Ключові Клапани є, по суті, об'ємної презентацією книги, розкриваючи питання сучасної молоді мінімум в трьох вимірах: через прозу, музику і світло. Також в постановці задіяні атмосферні і глибокі за змістом авторські фотографії відомого фотографа та волонтера Олександра Чайковського.


У ці прекрасні дні Весни - час Всіх Закоханих, сучасна лірика поезії Павла Коробчука і легкий грув The Velvet Sun відкривають двері до простору життя і любові, до питань і рішень, які знаходять юні герої, плетуть ж канву буття, залучаючи глядача до спільних почуттів і відповідей.


Постановка: Заслужений артист України Віталій Савчук


Павло Коробчук, відомий український письменник, поет, музикант, журналіст. Автор шести книг поезії "Хвоя", "Цілодобово", "Динозавр", "мерехтіла", "Натщенебо", "Кайфологія", роману "Море для шульги", книги оповідань "Священна книга гоповідань". Учасник десятків фестивалів в Україні та за кордоном, переможець двадцяти літературних слемів. Його ліричні, ніжні, вірші написані українською, переведені на 24 мови світу, є в підручниках для старших класів і студентства.


Режисер-постановник Віталій Савчук - Заслужений артист України, виконавець блискучих ролей на сцені Київського театру Івана Франка, Театру Лесі Українки, численних антреприз. Відомі театральні критики України завжди відзначають майже магічну проникливість і глибину робіт Віталія Савчука. Зараз працює як викладач і режисер-постановник студентських театрів. На сцені Центру Леся Курбаса з шаленим успіхом йдуть його відомі постановки: "Мина Мазайло", "Як загинув Гусь", "Еммі Уайнгауз: Body and Soul". "Ключові Клапани" є ще одним великим роботою майстра в якості режисера.


Кияни The Velvet Sun стали відомі завдяки теплій новорічної композиції «Я хочу нову зиму», яка відразу ж завоювала симпатії українських слухачів. Їх кліп «Небеса» посів перше місце в конкурсі Макдональдс "Твори по-українськи», пісні «Намисто», «Тканини-рядна», «Говори» та інші звучать на українському радіо-хвилях.