My Generation @ The Naked Room

16 січня 2019, Ср. 20:00
The Naked Room Київ, вул. Рейтарська 21
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №1 picture
My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №2 picture
My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №3 picture
My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №4 picture
My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Щоб насолоджуватись сучасним мистецтвом, потрібно знати з чого усе починалося. Британська культурна революція півстоліття тому сколихнула світ музики, моди, сучасної культури та, звичайно ж, мистецтва.

На кілька годин The Naked Room перетвориться на справжню машину часу, яка перенесе нас у самісінький вирій подій та познайомить з головними героями покоління, яке створило нове культурне життя. Разом з KyivMusicFilm ми покажемо стрічку «Моє покоління» — розповідь про культурний вибух у Британії, після якого вулиці британських міст наповнили хіпі, молодь почала активно цікавитись сучасним мистецтвом, з вікон лунали Бітлз та Роллінг Стоунз, а старанні школярки змінили шкільну форму на міні-спідниці.

І все це у супроводі розповідей легенди британського кіно Майкла Кейна, живим свідком подій того часу.

Запрошуємо на показ стрічки «Моє покоління» 16 січня о 20:00.

Схожі події

Серіал #Школа. Останній фан-тур 01 червня 18:00, Сб Серіал #Школа. Останній фан-тур Одеса, Літній театр Морвокзал від 190 грн. Серіал #Школа. Останній фан-тур Вже не хочу 01 червня Серіал #Школа. Останній фан-тур Літній театр Морвокзал Придбати Шалені мрійники 50 Подiй Шалені мрійники 21.09 - 15.12.2019