My Generation @ The Naked Room

16 січня 2019, Ср. 20:00
The Naked Room Київ, вул. Рейтарська 21
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №1 picture
My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №2 picture
My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №3 picture
My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №4 picture
My Generation @ The Naked Room у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Щоб насолоджуватись сучасним мистецтвом, потрібно знати з чого усе починалося. Британська культурна революція півстоліття тому сколихнула світ музики, моди, сучасної культури та, звичайно ж, мистецтва.

На кілька годин The Naked Room перетвориться на справжню машину часу, яка перенесе нас у самісінький вирій подій та познайомить з головними героями покоління, яке створило нове культурне життя. Разом з KyivMusicFilm ми покажемо стрічку «Моє покоління» — розповідь про культурний вибух у Британії, після якого вулиці британських міст наповнили хіпі, молодь почала активно цікавитись сучасним мистецтвом, з вікон лунали Бітлз та Роллінг Стоунз, а старанні школярки змінили шкільну форму на міні-спідниці.

І все це у супроводі розповідей легенди британського кіно Майкла Кейна, живим свідком подій того часу.

Запрошуємо на показ стрічки «Моє покоління» 16 січня о 20:00.

Схожі події

Lords of the Sound. Music is Coming 24 лютого 19:00, Нд Lords of the Sound. Music is Coming Вінниця, Будинок офіцерів від 140 грн. Lords of the Sound. Music is Coming Вже не хочу 24 лютого Lords of the Sound. Music is Coming Будинок офіцерів Придбати Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста 17 лютого 20:00, Нд Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Вже не хочу 17 лютого Німе кіно і Джаз. Вогні великого міста Будинок архітектора Придбати П'ятий елемент 19 січня 15:00, Сб П'ятий елемент Київ, Будинок Кіно від 90 грн. П'ятий елемент Вже не хочу 19 січня П'ятий елемент Будинок Кіно Придбати Німе кіно і Джаз - Цирк 05 квітня 20:00, Пт Німе кіно і Джаз - Цирк Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Німе кіно і Джаз - Цирк Вже не хочу 05 квітня Німе кіно і Джаз - Цирк Будинок архітектора Придбати