Ми навчимося пекти пироги

17 лютого 2019, Нд. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Ми навчимося пекти пироги»?

1. Подивитися красиву мелодраму в стилі джаз.
2. Задуматися про життєві колізії та повірити в краще.
3. Побачити перше сценічне втілення п'єси талановитого петербурзького драматурга Ольги Зверліної.

Світ ілюзій і мрій. У ньому так комфортно і звично. І так важко відмовитися від нього, щоб нарешті взятися за будівництво реального життя.

Вічний вибір про журавля в небі та синицю в руці. Чи можна стати дійсно щасливим із невеликою пташкою? Чи перебуваючи тут, на землі, все одно доведеться відчувати занепокоєння, зазираючи в небо в очікуванні граційного журавля?

Герої постановки – молоді люди, які з усіх сил намагаються навчитися бути щасливими. Але чи витримають вони випробування реальним життям? І де взяти сили, якщо почнуть руйнуватися повітряні замки? А це обов'язково станеться, коли прийдуть зрада, нерозділене кохання, смерть...

Але що б не сталося, завжди можна ввімкнути улюблений джаз, заварити смачний чай, спекти домашні пироги та покликати близького друга. Або хоча б згадати його. Вирішити бути щасливими і бути ними, незважаючи ні на що. А, можливо, раптом пролунає дверний дзвінок. І він (той самий «журавель у небі») влетить до квартири зі словами: «Ну здрастуй, дитинко моя».

«Ми навчимося пекти пироги» – чудова вистава за п'єсою сучасного драматурга Ольги Зверліної. Обов'язково приходьте на цю життєву і чуттєву постановку!

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати