Mystery Play. Бійцівський клуб

8 червня 2019, Сб. 16:00
Арт-завод Платформа Mystery Play Київ, ул. Магнитогорская 1а
від 399 грн.
від 399 грн.

Про подiю

Від пасивного перегляду до активної участі. За мотивами фільму «Бійцівський клуб».

Що ж вас чекає?

1. Стилізована локація під антураж фільму в 3000 квадратних метрів. У зоні гри будуть працювати бар, кухня, кінотеатр, а також зона макіяжу для гравців. Вперше в грі задіяні кілька 3D проекцій, які створює одна з кращих 3D mapping компаній в світі Magic Innovations.

2. Більше 20 акторів, які занурюють в атмосферу легендарного фільму. Ви більше не спостерігаєте за грою акторів на сцені, гра розгортається навколо вас. Стирається грань між реальністю і грою. Іноді не зрозуміло - це актор або один з учасників.

3. Елементи квесту тримають увагу учасників на протязі всієї гри. Перед гравцем розгортається дилема, яку сторону він вибирає: прихильник екстремістів-антиглобалістів, вихідців з «Бійцівського клубу», або прихильників існуючого порядку. Ідеї екстремістів дуже привабливі і романтичні але чи готові ви пожертвувати заради них тисячами невинних доль? Це одна з психологічних дилем фільму: для того, щоб народилося нове, треба пожертвувати старим, треба здатися і припинити змінювати те, що треба просто знищити і на його місці побудувати нове.

4. Безліч фотозоні, на яких можна буде зробити веселі Селфі для свого архіву.

5. Грим. Учасники матимуть можливість зробити легкий грим побоїв прямо на локації від візажистів Make Up Me Academy.

6. Кіно і афтерпаті. Після гри можна продовжити вечір в зоні кінотеатру і бару, де буде трансляція фільму.

Тривалість гри - 2 години.
Оптимальна кількість учасників в команді - 6.

Що стосується одягу, організатори рекомендують використовувати один з чотирьох образів: Фрік Пітт, Костюм Нортон, Боєць Блек, Марла. Кожен образ підходить і для чоловіків, і для жінок. Також ви можете прийти в своєму образі. Рекомендуємо не надягати короткі сукні і високі підбори.

ВАЖЛИВО! Організатори не рекомендують брати участі в грі людям з пороком серця, хворим на епілепсію, вагітним і дітям до 14 років.

Схожі події

Вечір балету 17 липня 20:00, Ср Вечір балету Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Вечір балету Вже не хочу 17 липня Вечір балету Одеський театр Опери та Балету Придбати Балет 17 липня 11:00, Ср Балет "Спляча Красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Балет Вже не хочу 17 липня Балет "Спляча Красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Сім передостанніх побачень 17 липня 19:00, Ср Сім передостанніх побачень Одеса, Російський театр від 150 грн. Сім передостанніх побачень Вже не хочу 17 липня Сім передостанніх побачень Російський театр Придбати Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) 21 липня 12:00, Нд Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Вже не хочу 21 липня Попелюшка (Балетна студія С. Антиповой) Одеський театр Опери та Балету Придбати