Mystery Play. бійцівський клуб

18 травня 2019, Сб. 16:00
Арт-завод Платформа Mystery Play Київ, ул. Магнитогорская 1а
від 399 грн.
від 399 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Від пасивного перегляду до активної участі. За мотивами фільму «Бійцівський клуб».

Що ж вас чекає?

1. Стилізована локація під антураж фільму в 3000 квадратних метрів. У зоні гри будуть працювати бар, кухня, кінотеатр, а також зона макіяжу для гравців. Вперше в грі задіяні кілька 3D проекцій, які створює одна з кращих 3D mapping компаній в світі Magic Innovations.

2. Більше 20 акторів, які занурюють в атмосферу легендарного фільму. Ви більше не спостерігаєте за грою акторів на сцені, гра розгортається навколо вас. Стирається грань між реальністю і грою. Іноді не зрозуміло - це актор або один з учасників.

3. Елементи квесту тримають увагу учасників на протязі всієї гри. Перед гравцем розгортається дилема, яку сторону він вибирає: прихильник екстремістів-антиглобалістів, вихідців з «Бійцівського клубу», або прихильників існуючого порядку. Ідеї ​​екстремістів дуже привабливі і романтичні але чи готові ви пожертвувати заради них тисячами невинних доль? Це одна з психологічних дилем фільму: для того, щоб народилося нове, треба пожертвувати старим, треба здатися і припинити змінювати те, що треба просто знищити і на його місці побудувати нове.

4. Безліч фотозоні, на яких можна буде зробити веселі Селфі для свого архіву.

5. Грим. Учасники матимуть можливість зробити легкий грим побоїв прямо на локації від візажистів Make Up Me Academy.

6. Кіно і афтерпаті. Після гри можна продовжити вечір в зоні кінотеатру і бару, де буде трансляція фільму.

Тривалість гри - 2 години.
Оптимальна кількість учасників в команді - 6.

Що стосується одягу, організатори рекомендують використовувати один з чотирьох образів: Фрік Пітт, Костюм Нортон, Боєць Блек, Марла. Кожен образ підходить і для чоловіків, і для жінок. Також ви можете прийти в своєму образі. Рекомендуємо не надягати короткі сукні і високі підбори.

ВАЖЛИВО! Організатори не рекомендують брати участі в грі людям з пороком серця, хворим на епілепсію, вагітним і дітям до 14 років.