Mystery Play. бійцівський клуб

29 вересня 2018, Сб. 16:00
Арт-завод Платформа Mystery Play Київ, ул. Магнитогорская 1а
від 399 грн.
від 399 грн.

Про подiю

Від пасивного перегляду до активної участі. За мотивами фільму «Бійцівський клуб».

Що ж вас чекає?

1. Стилізована локація під антураж фільму в 3000 квадратних метрів. У зоні гри будуть працювати бар, кухня, кінотеатр, а також зона макіяжу для гравців. Вперше в грі задіяні кілька 3D проекцій, які створює одна з кращих 3D mapping компаній в світі Magic Innovations.

2. Більше 20 акторів, які занурюють в атмосферу легендарного фільму. Ви більше не спостерігаєте за грою акторів на сцені, гра розгортається навколо вас. Стирається грань між реальністю і грою. Іноді не зрозуміло - це актор або один з учасників.

3. Елементи квесту тримають увагу учасників на протязі всієї гри. Перед гравцем розгортається дилема, яку сторону він вибирає: прихильник екстремістів-антиглобалістів, вихідців з «Бійцівського клубу», або прихильників існуючого порядку. Ідеї ​​екстремістів дуже привабливі і романтичні але чи готові ви пожертвувати заради них тисячами невинних доль? Це одна з психологічних дилем фільму: для того, щоб народилося нове, треба пожертвувати старим, треба здатися і припинити змінювати те, що треба просто знищити і на його місці побудувати нове.

4. Безліч фотозоні, на яких можна буде зробити веселі Селфі для свого архіву.

5. Грим. Учасники матимуть можливість зробити легкий грим побоїв прямо на локації від візажистів Make Up Me Academy.

6. Кіно і афтерпаті. Після гри можна продовжити вечір в зоні кінотеатру і бару, де буде трансляція фільму.

Тривалість гри - 2 години.
Оптимальна кількість учасників в команді - 6.

Що стосується одягу, організатори рекомендують використовувати один з чотирьох образів: Фрік Пітт, Костюм Нортон, Боєць Блек, Марла. Кожен образ підходить і для чоловіків, і для жінок. Також ви можете прийти в своєму образі. Рекомендуємо не надягати короткі сукні і високі підбори.

ВАЖЛИВО! Організатори не рекомендують брати участі в грі людям з пороком серця, хворим на епілепсію, вагітним і дітям до 14 років.

Інші дати

Схожі події

Віра Полозкова 21 липня 20:00, Нд Віра Полозкова Одеса, Зелений театр від 350 грн. Віра Полозкова Вже не хочу 21 липня Віра Полозкова Зелений театр Придбати MIME WAVE FESTIVAL MIME WAVE FESTIVAL 10 Подiй MIME WAVE FESTIVAL 18.06 - 23.06.2019 Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» 23 червня 16:00, Нд Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Одеса, Літній театр Морвокзал від 100 грн. Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Вже не хочу 23 червня Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Літній театр Морвокзал Придбати