Мюзикл Синій птах

24 жовтня 2020, Сб. 13:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді.
На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.
Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій.
Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.
Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.
Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 073-7358881, 048-7771717


Різдвяна подорож слідом за Синім птахом, за мотивами повісті М. Метерлінка Постановка театральної студії PaleArtStudio відкрита сцена Над постановкою працювали: Євген Юхновець, Павло Івлюшкін, Сергій Сичов, Людмила Волкова, Людмила Нечаєва Коли, маленькій дівчинці захочеться щастя, в її будинок прийде хлопчик, втративши те, що мав намір запропонувати, саме з цього моменту почнеться ця дивовижна історія про подорож хлопчика Тіля і дівчатка Метіль в країну, де живуть Сині птахи удачі. Вони побувають в карамельний країні, побачать, як оживають душі предметів, пропливуть по річці Забуття, проникнуть в царство Ночі з її Таємними снами і виявляться на острові Зламаних іграшок. Пройшовши такий довгий шлях, діти зрозуміють, Удачу неможливо замкнути в клітці, а Щастя знаходилося весь час поруч з ними, просто потрібно було зуміти побачити його в простих, звичайних речах - в Хлібі і Молоці, в Вогні, який потріскував у каміні.