На Блакитній планеті + Планета Динозаврів

17 квітня 2018, Вт. 17:00
Парк им. воинов-интернационалистов Київ, ул. Архитектора Вербицкого
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

На Блакитній планеті + Планета Динозаврів у Києві - фото №1 picture
На Блакитній планеті + Планета Динозаврів у Києві - фото №2 picture
На Блакитній планеті + Планета Динозаврів у Києві - фото №3 picture
На Блакитній планеті + Планета Динозаврів у Києві - фото №4 picture
На Блакитній планеті + Планета Динозаврів у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Неймовірний проект «Наука, яка оживає»

Вперше в Україні - унікальне поєднання найсучасніших проекційних технологій сферичного кіно і одного з найбільших класичних музейних просторів!

Сферичний кінотеатр ATMASFERA 360 спільно з Національним науково-природничим музеєм НАН України презентує новий інноваційний проект: «Наука, яка оживає».

Пізнавати навколишній світ ще ніколи не було так цікаво!

Ви не тільки дізнаєтеся таємниці виникнення життя на Землі, будова і розвиток тваринного і рослинного світів завдяки цікавим експозиційним матеріалами і змістовним екскурсіях, а й закріпіть знання за допомогою спеціально підібраного візуального ряду на куполі сферичного кінотеатру.

Прогулянки з динозаврами і іншими древніми істотами, подорожі в часі і просторі, споглядання творіння Всесвіту, все це гармонійно доповнює унікальний простір Науково-природничого музею.

Інші дати

Схожі події

Ніч фільмів Макото Сінкая 22 вересня 23:00, Сб Ніч фільмів Макото Сінкая Кінопанорама, Київ від 120 грн. Ніч фільмів Макото Сінкая Вже не хочу 22 вересня Ніч фільмів Макото Сінкая Кінопанорама Придбати Зірки DOC. Бергман Зірки DOC. Бергман 2 Події Зірки DOC. Бергман 20.09 - 21.09.2018 Shut up and play the piano 03 жовтня 20:00, Ср Shut up and play the piano Кінопанорама, Київ від 70 грн. Shut up and play the piano Вже не хочу 03 жовтня Shut up and play the piano Кінопанорама Придбати Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста 18 жовтня 20:00, Чт Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста Дом Кино, Київ від 175 грн. Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста Вже не хочу 18 жовтня Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста Дом Кино Придбати