На дні 16+

20 грудня 2018, Чт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Класика на те і класика, що її теми і герої залишаються актуальними у всі часи. Приходьте на постановку "На дні" за відомим твором Максима Горького в "Театр на Подолі".

Ви думаєте, що вас чекає сувора і трохи консервативна постановка? А зовсім немає. Вистава "На дні" йде на сцені Палацу "Україна" з легендарної музичної темою групи Led Zeppelin - "Stairway to Heaven". А сам твір одного з кращих драматургів 20 століття, хоч і написано понад століття тому, разюче відповідає на питання і сьогоднішнього часу.

Насправді перед кожним з нас стоїть цілком певний вибір, якими будуть наші вчинки. Можна залишатися сидіти в непроглядній, але зате звичної темряві тихого підвалу або зробити спробу піднятися до захопливою і незвіданим зірок. "Майбутнє залежить від твого власного вибору".

Вистава "На дні" від "Театру на Подолі" був удостоєний кілька вищих і престижних українських театральних премій. В тому числі, став лауреатом "Київської пекторалі" в 2011 році.

Режисер-постановник драми - Віталій Малахов, Народний артист України і лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шевченко. До речі, автор тексту пісні, яка прозвучить під час вистави, - актор театру Олександр Клаунінг. В ролях: Оксана Аніщенкова, Олександр Данильченко, Наталя Рокитська, Даша Малахова і т.д.

Тривалість постановки - 3 години (з антрактом).