На дні 16+

18 - 31 березня 2020 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Увага! Виставу перенесено. Нова дата події поки не затверджена. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Київський театр на Подолі
Контакти організатора: https://theatreonpodol.com/

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на виставу «На дні»?

1. Побачити, як відому класику ставлять під нетлінний хіт Led Zeppelin.
2. Усвідомити сучасну актуальність твору, створеного великим драматургом минулого століття.
3. Вкотре замислитися над тим, яке ми вибираємо для себе майбутнє.

Київський Театр на Подолі представляє виставу «На дні» за п'єсою Максима Горького. Несподіване прочитання класики і відповіді на найскладніші запитання – все в одній постановці.

Можливо, глядач очікує від вистави вираженої консервативності. Адже це ж класика. Але ні, не вгадали. Не може бути нудним твір, який іде під музику хітової теми Stairway to Heaven легендарних Led Zeppelin. Ви обов'язково отримаєте море задоволення і зможете почути відповіді на живі запитання сучасності.

У житті кожного трапляються моменти, коли потрібно робити вибір. Ми – автори своїх вчинків і ми творимо своє майбутнє. І що краще: обрати звичну рутину або ризикнути, вирушивши до незвіданого? Ці запитання ніколи не втратять своєї значущості.

Вистава «На дні» в постановці Театру на Подолі була відзначена високими театральними преміями, включаючи «Київську пектораль» (2011 рік).

Режисер-постановник – Народний артист України Віталій Малахов.
Ролі виконують: Оксана Аніщенкова, Наталя Рокитська, Олександр Данильченко, Даша Малахова та інші талановиті актори.

Тривалість – 3 години, з антрактом.

Схожі події

Дівич-вечір новая дата 02 жовтня 19:00, Пт Дівич-вечір Київ, Центральний будинок офіцерів від 220 грн. Дівич-вечір Вже не хочу 02 жовтня Дівич-вечір Центральний будинок офіцерів Придбати Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020 Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана подію перенесено 02 червня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Київ, Bel etage від 179 грн. Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Вже не хочу 02 червня Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Bel etage Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 5 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 3.07 - 07.07.2020