На дні 16+

20 грудня 2018, Чт. 19:00
Київський драматичний театр на Подолі Київ, Андріївський узвіз, 20-Б
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Класика на те і класика, що її теми і герої залишаються актуальними у всі часи. Приходьте на постановку "На дні" за відомим твором Максима Горького в "Театр на Подолі".

Ви думаєте, що вас чекає сувора і трохи консервативна постановка? А зовсім немає. Вистава "На дні" йде на сцені Палацу "Україна" з легендарної музичної темою групи Led Zeppelin - "Stairway to Heaven". А сам твір одного з кращих драматургів 20 століття, хоч і написано понад століття тому, разюче відповідає на питання і сьогоднішнього часу.

Насправді перед кожним з нас стоїть цілком певний вибір, якими будуть наші вчинки. Можна залишатися сидіти в непроглядній, але зате звичної темряві тихого підвалу або зробити спробу піднятися до захопливою і незвіданим зірок. "Майбутнє залежить від твого власного вибору".

Вистава "На дні" від "Театру на Подолі" був удостоєний кілька вищих і престижних українських театральних премій. В тому числі, став лауреатом "Київської пекторалі" в 2011 році.

Режисер-постановник драми - Віталій Малахов, Народний артист України і лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шевченко. До речі, автор тексту пісні, яка прозвучить під час вистави, - актор театру Олександр Клаунінг. В ролях: Оксана Аніщенкова, Олександр Данильченко, Наталя Рокитська, Даша Малахова і т.д.

Тривалість постановки - 3 години (з антрактом).


Схожі події

Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 6 Подiй Winterra. Легенда казкового краю 19.01 - 20.01.2019 Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати