24-pay-mark Created with Sketch.

На початку та наприкінці часів або СТАЛКЕРИ

від 275 грн.

Про подiю

Спектакль «На початку та наприкінці часів, або Сталкери» в Одесі відбудеться 18 листопада 2023 року о 18:00 в Театрі Малих Комедій.

Чому варто піти у театр на виставу «На початку та наприкінці часів, або Сталкери» в Одесі?

  1. Неординарна комедія, яка не залишить нікого байдужим.
  2. Складні образи героїв.
  3. Специфічний гумор та букет найрізноманітніших емоцій від перегляду.

Спектакль «На початку та наприкінці часів, або Сталкери» в Одесі

Запрошуємо вас до перегляду специфічної комедії, головні герої якої – люди, що всупереч здоровому глузду не покинули зону відчуження та продовжують жити у безлюдному чорнобильському селі. Майстерно прописаний сюжет, талановита акторська гра та неповторна атмосфера спектаклю залишать яскраві враження. Не пропустіть!

Трагікомедія про життя у химерному світі на сцені Театру Малих Комедій

18 листопада ви познайомитися з тими, хто залишився на землі, якої інші стороняться. Дивна баба Пріся та хвороблива мати з недоумкуватим сином – вони нікому не потрібні, а їхня реальність інколи здається міфічною. Та попри це вони живуть, як всі інші, жартуючи та сприймаючи своє буття яким воно є… У виставі присутня ненормативна лексика. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «На початку та наприкінці часів, або Сталкери» в Одесі?

Ви можете швидко оформити квитки онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 02.12, 27.04 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 190 грн. KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 02.12, 27.04 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Самотнiсть в мережi 02 грудня 18:00, сб Самотнiсть в мережi Київ, Будинок Кіно від 190 грн. Самотнiсть в мережi Вже не хочу 02 грудня Самотнiсть в мережi Будинок Кіно Придбати Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати 03 грудня 16:00, нд Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вже не хочу 03 грудня Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати