На стилі/ Fresh Dressed від #KyivMusicFIlm

9 червня 2016, Чт. 19:00
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

«На стилі» (Fresh Dressed) — документальний фільм про зв’язок хіп-хоп культури та моди, головні герої якого — Kanye West, Pharrell Williams, Run DMC, Beastie Boys, Puff Daddy.

 

 

 

Прем’єрний показ стрічки у Києві пройде 16 чеврня, після чого вона буде доступна для глядачів Києва, Львова, Одеси, Дніпропетровська, Ужгорода, Запоріжжя та інших міст в міні-прокаті стрічки.

 


«На стилі» документує живу історію роману моди та хіп-хопу, розповідає про те, як культура, що була народжена на злих вулицях, підкорила світ. Адідаси суперстари, капелюх Kangol, поло від Ralph Lauren — це атрибути стилю, що зародився в 80’х, захопив світв в 90’х та занепав в 00’х — це значить бути “Fresh”!

 


В об’єктиві камери— зірки епохи: Kanye West, що мріяв про гроші тільки для того щоб виглядати стильно, Pharrell Williams, що згадує 92-ий рік, коли почав носити широкі штани, Mayor, якого висміював весь район за “мамині кросівки”, і він став кросівковими магнатами та Will Smith, що допоміг побудувати багатомільйонний бізнес компанії «Cross Colors” просуваючи хіп-хоп стиль в культовому серіалі 90’х “Принц з Беверлі Хілс”.

 

У своїй розповіді про золоті ланцюги, широкі штани, білі “снікера”, а також банди та расову дискримінацію чорних кварталів Америки протягом декількох епох зображує режисер Саша Дженкінс. Вийшов не просто фільм про моду та музику, а скоріше про культурний пласт, його корені та хроніку.

 

 

Одним з продюсерів «На стилі» виступив репер NAS, який ще десять років тому заявив що Hip Hop Is Dead але вулична мода сьогодення говорить про зворотнє!