ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти

6 грудня 2019, Пт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-06 о 19:00 на майданчику Русский театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на постановку «На всякого мудреця досить простоти» в Одесі?

1. Комедія положень порадує дотепністю і злободенністю.
2. Глядачеві буде цікаво провести паралелі з сучасністю.
3. Прості і зрозумілі всім теми, порушені в спектаклі, нікого не залишать байдужим.

Запрошуємо вас в Русский театр на комедію положень Олександра Островського «На всякого мудреця досить простоти». Актуальна проблематика і яскрава гра акторів - запорука ненудного вечора і гарного настрою. Приходьте великою компанією!

Комедія Островського для приємного дозвілля. Постановка за п'єсою, написаною в кінці XIX століття, до сих пір не втрачає своєї важливості і актуальності. Адже так просто провести сполучні лінії з нашим життям і дізнатися в Глумова свого колегу або знайомого.

А ще спектакль рекомендований всім, хто не з чуток знає про всюдисущої соціальної несправедливості, раз у раз рветься до гніву суспільством дурнів і до сих пір не зрозумів, чому така бездарність стала вашим начальником.

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати