ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти

6 грудня 2019, Пт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-06 о 19:00 на майданчику Русский театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на постановку «На всякого мудреця досить простоти» в Одесі?

1. Комедія положень порадує дотепністю і злободенністю.
2. Глядачеві буде цікаво провести паралелі з сучасністю.
3. Прості і зрозумілі всім теми, порушені в спектаклі, нікого не залишать байдужим.

Запрошуємо вас в Русский театр на комедію положень Олександра Островського «На всякого мудреця досить простоти». Актуальна проблематика і яскрава гра акторів - запорука ненудного вечора і гарного настрою. Приходьте великою компанією!

Комедія Островського для приємного дозвілля. Постановка за п'єсою, написаною в кінці XIX століття, до сих пір не втрачає своєї важливості і актуальності. Адже так просто провести сполучні лінії з нашим життям і дізнатися в Глумова свого колегу або знайомого.

А ще спектакль рекомендований всім, хто не з чуток знає про всюдисущої соціальної несправедливості, раз у раз рветься до гніву суспільством дурнів і до сих пір не зрозумів, чому така бездарність стала вашим начальником.

Схожі події

Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 4 Події Ніч перед Різдвом 24.12 - 10.01.2020 Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Поневолення любов'ю 07 грудня 19:00, Сб Поневолення любов'ю Одеса, Український театр від 80 грн. Поневолення любов'ю Вже не хочу 07 грудня Поневолення любов'ю Український театр Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати