ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти

20 грудня 2019, Пт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 10 грн.
від 10 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-20 о 19:00 на майданчику Русский театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на постановку «На всякого мудреця досить простоти» в Одесі?

1. Комедія положень порадує дотепністю і злободенністю.
2. Глядачеві буде цікаво провести паралелі з сучасністю.
3. Прості і зрозумілі всім теми, порушені в спектаклі, нікого не залишать байдужим.

Запрошуємо вас в Русский театр на комедію положень Олександра Островського «На всякого мудреця досить простоти». Актуальна проблематика і яскрава гра акторів - запорука ненудного вечора і гарного настрою. Приходьте великою компанією!

Комедія Островського для приємного дозвілля. Постановка за п'єсою, написаною в кінці XIX століття, до сих пір не втрачає своєї важливості і актуальності. Адже так просто провести сполучні лінії з нашим життям і дізнатися в Глумова свого колегу або знайомого.

А ще спектакль рекомендований всім, хто не з чуток знає про всюдисущої соціальної несправедливості, раз у раз рветься до гніву суспільством дурнів і до сих пір не зрозумів, чому така бездарність стала вашим начальником.