ПРЕМ'ЄРА! На всякого мудреця досить простоти

20 грудня 2019, Пт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на постановку «На всякого мудреця досить простоти» в Одесі?

1. Комедія положень порадує дотепністю і злободенністю.
2. Глядачеві буде цікаво провести паралелі з сучасністю.
3. Прості і зрозумілі всім теми, порушені в спектаклі, нікого не залишать байдужим.

Запрошуємо вас в Русский театр на комедію положень Олександра Островського «На всякого мудреця досить простоти». Актуальна проблематика і яскрава гра акторів - запорука ненудного вечора і гарного настрою. Приходьте великою компанією!

Комедія Островського для приємного дозвілля. Постановка за п'єсою, написаною в кінці XIX століття, до сих пір не втрачає своєї важливості і актуальності. Адже так просто провести сполучні лінії з нашим життям і дізнатися в Глумова свого колегу або знайомого.

А ще спектакль рекомендований всім, хто не з чуток знає про всюдисущої соціальної несправедливості, раз у раз рветься до гніву суспільством дурнів і до сих пір не зрозумів, чому така бездарність стала вашим начальником.

Інші дати

Схожі події

Прем'єра! 9 ночей 12 квітня 19:00, Нд Прем'єра! 9 ночей Київ, Online-трансляция від 75 грн. Прем'єра! 9 ночей Вже не хочу 12 квітня Прем'єра! 9 ночей Online-трансляция Придбати Собаче серце 31 травня 19:00, Нд Собаче серце Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Собаче серце Вже не хочу 31 травня Собаче серце Будинок Кіно Придбати Михайло Єфремов. Пан Хороший Нова дата 23 листопада 19:00, Пн Михайло Єфремов. Пан Хороший Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. Михайло Єфремов. Пан Хороший Вже не хочу 23 листопада Михайло Єфремов. Пан Хороший МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Прем'єра! двоє Нова дата 02 травня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 02 травня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати