На Західному фронті без змін

від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «На Західному фронті без змін»?

1. Вкотре переконатися в безглуздості війни.
2. Провести гірку паралель з українською сучасністю.
3. До глибини душі перейнятися талановитою акторською грою.

18 квітня в Закарпатському драмтеатрі – драма «На Західному фронті без змін». Байдужих не буде, приходьте!

Вистава за романом Е. М. Ремарка – просте й нещадно відверте оповідання про жахи війни, про «втрачене покоління», про незворотні перевороти в людській свідомості.

Недарма свого часу видавництва невпевнено публікували роботу Ремарка: надто вже багато чого в романі йшло врозріз із усталеною в суспільстві ідеологією. Вчорашні школярі, потрапивши на вудку пропаганди, виявилися аж ніяк не героями, а жертвами. І все, що намагалися втиснути в піднесене поняття «доблесної служби в ім'я батьківщини», в реальності нічого спільного з високим не мало. Побачити війну зсередини та заявляти про подвиги загиблих – діаметрально протилежні речі.

Ви побачите постановку, супроводжувану сучасним відеорядом. У поєднанні з пронизливими монологами, талановитою грою акторів відеосупровід створює унікальний світ. Побувати в ньому – значить усвідомити і перейнятися.

Режисер – Заслужений артист України Олексій Гнатковський.
У ролях: Павло Кільницький, Олексій Лейбюк, Іван Блиндара, Євген Холодняк, Віктор Абрамюк, Микола Сливчук.
Чекаємо на вас!

Схожі події

Трубадур 28 вересня 18:30, Сб Трубадур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Трубадур Вже не хочу 28 вересня Трубадур Одеський театр Опери та Балету Придбати Кентервільський привид 23 вересня 18:30, Пн Кентервільський привид Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Кентервільський привид Вже не хочу 23 вересня Кентервільський привид Театр музкомедії Придбати За двома зайцями 24 вересня 19:00, Вт За двома зайцями Одеса, Український театр від 40 грн. За двома зайцями Вже не хочу 24 вересня За двома зайцями Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати