На Західному фронті без змін

18 квітня 2019, Чт. 18:30
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «На Західному фронті без змін»?

1. Вкотре переконатися в безглуздості війни.
2. Провести гірку паралель з українською сучасністю.
3. До глибини душі перейнятися талановитою акторською грою.

18 квітня в Закарпатському драмтеатрі – драма «На Західному фронті без змін». Байдужих не буде, приходьте!

Вистава за романом Е. М. Ремарка – просте й нещадно відверте оповідання про жахи війни, про «втрачене покоління», про незворотні перевороти в людській свідомості.

Недарма свого часу видавництва невпевнено публікували роботу Ремарка: надто вже багато чого в романі йшло врозріз із усталеною в суспільстві ідеологією. Вчорашні школярі, потрапивши на вудку пропаганди, виявилися аж ніяк не героями, а жертвами. І все, що намагалися втиснути в піднесене поняття «доблесної служби в ім'я батьківщини», в реальності нічого спільного з високим не мало. Побачити війну зсередини та заявляти про подвиги загиблих – діаметрально протилежні речі.

Ви побачите постановку, супроводжувану сучасним відеорядом. У поєднанні з пронизливими монологами, талановитою грою акторів відеосупровід створює унікальний світ. Побувати в ньому – значить усвідомити і перейнятися.

Режисер – Заслужений артист України Олексій Гнатковський.
У ролях: Павло Кільницький, Олексій Лейбюк, Іван Блиндара, Євген Холодняк, Віктор Абрамюк, Микола Сливчук.
Чекаємо на вас!

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати