Над прірвою в ... (Norway. Today)

25 липня 2019, Чт. 19:30
від 60 грн.
від 60 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Над прірвою в ... (Norway. Today)?

1. Переконатися, що життя цінне і прекрасна
2. Побачити європейський театральний хіт
3. Переосмислити свої проблеми і ставлення до них

Життєва рутина - тільки для людей похилого віку, які вже звикли її цінувати, але ніяк не для молоді. Упевнені у своїй правоті і абсолютної винятковості, часто, що не впоравшись з розчаруванням, вони готові на необдуманий крок - самогубство.

Чи може така тема стати основою красивій постановки? Звісно так! І спектакль «Над прірвою в ... (Norway. Today)», який ви побачите в Національному академічному театрі російської драми, тому підтвердження.

Отже, вирішено! Життя не має сенсу, тому з нею необхідно покінчити, і швидше. Але зробити це потрібно обов'язково красиво, щоб мимовільні глядачі захопилися: «Ах, як сміливо! Як зухвало нетривіально! ». А щоб процес підготовки до найголовнішого спектаклю в житті проходив не нудно, слід знайти друга по нещастю. Адже удвох навіть вмирати веселіше! І така людина з легкістю перебувати.

Але у вирішальний момент, вже стоячи над прірвою, коли до бажаної смерті залишається один лише крок, в голові починають роїтися питання: а чи дійсно мені це потрібно? Адже ось він, людина заради якого варто жити, - зовсім поруч зі мною! І життя, як не крути, прекрасна, адже в ній є любов. І, звичайно ж, північне сяйво.

Відмінна режисура Георга Жено ідеально доповнюється талановитою грою акторів русдрами: Анастасії Дерюгіної та Юлії смушевій (в ролі Юлії), а також Володимира Фетисова (в ролі Августа).