Над прірвою в ... (Norway. Today)

25 липня 2019, Чт. 19:30
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Над прірвою в ... (Norway. Today)?

1. Переконатися, що життя цінне і прекрасна
2. Побачити європейський театральний хіт
3. Переосмислити свої проблеми і ставлення до них

Життєва рутина - тільки для людей похилого віку, які вже звикли її цінувати, але ніяк не для молоді. Упевнені у своїй правоті і абсолютної винятковості, часто, що не впоравшись з розчаруванням, вони готові на необдуманий крок - самогубство.

Чи може така тема стати основою красивій постановки? Звісно так! І спектакль «Над прірвою в ... (Norway. Today)», який ви побачите в Національному академічному театрі російської драми, тому підтвердження.

Отже, вирішено! Життя не має сенсу, тому з нею необхідно покінчити, і швидше. Але зробити це потрібно обов'язково красиво, щоб мимовільні глядачі захопилися: «Ах, як сміливо! Як зухвало нетривіально! ». А щоб процес підготовки до найголовнішого спектаклю в житті проходив не нудно, слід знайти друга по нещастю. Адже удвох навіть вмирати веселіше! І така людина з легкістю перебувати.

Але у вирішальний момент, вже стоячи над прірвою, коли до бажаної смерті залишається один лише крок, в голові починають роїтися питання: а чи дійсно мені це потрібно? Адже ось він, людина заради якого варто жити, - зовсім поруч зі мною! І життя, як не крути, прекрасна, адже в ній є любов. І, звичайно ж, північне сяйво.

Відмінна режисура Георга Жено ідеально доповнюється талановитою грою акторів русдрами: Анастасії Дерюгіної та Юлії смушевій (в ролі Юлії), а також Володимира Фетисова (в ролі Августа).

Схожі події

№13 16 жовтня 19:00, Ср №13 Одеса, Театр музкомедії від 1 грн. №13 Вже не хочу 16 жовтня №13 Театр музкомедії Придбати Концерт органної музики 17 жовтня 18:30, Чт Концерт органної музики Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Концерт органної музики Вже не хочу 17 жовтня Концерт органної музики Одеський театр Опери та Балету Придбати Севільський цирульник 18 жовтня 18:30, Пт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 жовтня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш 29 жовтня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 29 жовтня Чорний Квадрат: Сексом дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати