Надія Мейхер. Акустичний концерт Feelings

2 грудня 2020, Ср. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Подію перенесено з 02.04 на 02.12! Квитки залишаються дійсними!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:(048) 7723372, пошта [email protected]

2 грудня 2020 року в Одеському українському театрі відбудеться акустичний концерт Надії Мейхер у Одесі з програмою «Feelings».

Вас чекають світові хіти у відвертому і чуттєвому виконанні Надії Мейхер. В цей теплий дружній вечір романси, знайомі мелодії і авторські композиції самої співачки прозвучать на українському, іспанському, італійському, французькому і англійською мовою. Таку Надію Мейхер ви ще не бачили!

У програмі "Feelings" прозвучать такі композиції як:
«Сiла птаха»
"НЕ відрікаються люблячи"
"Волохатий джміль"
«А якби ти був богом»
«Монолог»
«Besame mucho»
«Caruso»
«Habanera»
«Malade»
«Mon mec à moi»
«New York, New York»
«Feelings»
та інші

До зустрічі!

З любов'ю, Мейхер Надія!

тривалість 1.30