Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса!

15 березня 2020, Нд. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Галерея

Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! в Одесі - фото №1 Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! в Одесі
Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! в Одесі - фото №2 Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! в Одесі афіша
Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! в Одесі - фото №3 Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! в Одесі квитки

Про подiю

Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! в Одесі! Чекаємо вас 2020-03-15 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Чорний квадрат. На добраніч, йдіть до біса! на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Чому варто піти на виставу «На добраніч, йдіть до біса!»?

1. Гаряча прем'єра для великої одеської сцени!
2. Несподіваний і яскравий акторський склад подарує вам багаторазовий інтелектуальний оргазм.
3. Естетична комедія для всієї родини без табу і обмежень.

«На добраніч, йдіть до біса!» Естетична комедія для всієї родини без табу і обмежень. Той самий спектакль, на якому одночасно можна посміятися і подумати, а потім знову посміятися, але вже набагато голосніше.

У друзів дитинства немає заборонених тем, поки вони ... не починають про них говорити. І коли в деяких жартах частка правди стає критичною, а смажені факти викликають нетравлення, тепла сімейна вечеря ризикує закінчитися хорошою бійкою.

Кожному герою є, за що боротися. Кожна репліка б'є навідліг. Несподіваний і яскравий акторський склад подарує вам багаторазовий інтелектуальний оргазм. Наявність гарного смаку і почуття гумору у глядачів обов'язкові!

З відгуків глядачів:
«Я - сама з несмішлівих. Посміхатися - так. Сміятися в голос - спробуй розсміши. Тут реготала часто, це ваша перемога. Моя подружка, з якою ходили, навпаки - "Легкосміх". Сміялася як божевільна з першої до останньої секунди. П'єса чудова. Актори - особливо чоловіки - зіграли на високому рівні »(Olesya_Lav)
«З " Квадратом "познайомилися півтора року тому в Одесі - було щось про секс. Сучасно, сміливо, іноді занадто сміливо. Сподобалося! .. Сміялися, мабуть, більше тоді ніж зараз. Але цей спектакль зовсім інший - розгойдувати довше, але коли він набирає хід, відірватися вже неможливо. Всі актори молодці: музикант - душка, Едік - зажигалочка, сивочолий глава сім'ї - шалууууун! :) руденька дівчинка дуже красива, дружина - пронизала заключним словом. Коротше, для нас з дружиною - це інша грань вже знайомого театру, але така ж цікава і яскрава ». (ГлебушеК)

В ролях:
Стас - Костянтин ДАНИЛЮК
Леля - Ірина Басій (БОНДАР)
Макс - Дмитро Басій
Едік - Михайло СПІВАКОВСЬКИЙ
Віра - Олександра Панасевич