Нахлібник

16 червня 2019, Нд. 19:00
від 25 грн.
від 25 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу Нахлебник?

1. Постановка про високі і тонких почуттях
2. Нагадує про будинок, дитинстві та дарує теплі емоції
3. За мотивами улюбленої комедії Тургенєва

Будинок, де пройшло дитинство, - святе місце. Спогади про нього зазвичай найрадісніші, теплі і щасливі. І коли вже в дорослому віці на душі стає тривожно, то хочеться повернутися туди - до батьків, в теплу домашню обстановку. Саме про це та багато іншого спектакль "Нахлебник" в Національному театрі руссдрами в Києві.

Постановка є сценічною версією однойменної комедії Івана Тургенєва. Молода дівчина Коріна (в заміжжі Єлецька) поїхала з рідного гнізда, коли ще була дитиною. А ось Кузовкін ніколи і не мав власного будинку. Ще в молодості він позбувся спадщини і став потім нахлібником у сім'ї Коріних. Все життя він грав роль "дворового блазня" і задовольнявся малим. Стоптані чоботи, тарілка супу - та й що буде, то буде.

Минуло 7 років. З Петербурга приїжджає погостювати блискуча красуня. А в садибі мешкає незмінний старий-нахлібників. Юна Єлецька радіє, радіє, згадує, плаче ... А він вбирає при цьому кожен її рух і слово.

Навколишні, в тому числі новоспечений чоловік молодий Єлецької і найближчі сусіди, знущаються над убогим "блазнем" Кузовкіним, підпоюють його і насміхаються. Але всі ці приниження не вбивають благородства. Все б йшло своєю чергою, але раптово таємниця виривається з надр настраждався душі, що миттєво змінить поворот подій.

Приходьте на тонкий, "прозорий" і поетичний спектакль про розуміння, доброту, благородство душі, тягаря самотності і дивацтва любові.

Режисер вистави - Леонід Остропольський, постановка - Михайло Резнікович.

В ролях: Олег Замятін, Віктор Алдошин, Юлія Смушкова, Віктор Сарайкін, Станіслав Москвін, Олександр Хорошко та інші.

Вистава триває 1 годину 55 хвилин (без антракту).

Інші дати

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати